Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombikon voltam 11 napja....

Nono2727 kérdése:

Lombikon voltam 11 napja. Állandóan fázom a beültetés óta. Tegnap beültem egy kis melegvízbe, a hasam természetesen nem lepte el. És a mai tesztem halványodott. Lehet hogy miattam ment el?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ajánlott az ülőfürdő. De csupan 10 percig melegedtem benne. Sosem bocsájtanám meg magamnak..

2020. jan. 26. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Az ulofurdo a terhesség vége felé nem ajánlott, akkor is csak a nagyobb fertőzés veszély miatt. Ha elvételsz, annak nem ez lesz az oka.
2020. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem oszt szoroz az ulöfurdö . En vegig furödtem , forró vizben is terhesen .

Ha fázol , lehet terhes vagy

2020. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm a válaszokat!! Első baba lenne... Holnap mehetek vérvételre, addig viszont olyan hosszú az idő, hogy elmondhatatlan!
2020. jan. 26. 11:57
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

A terhesség elején a verboseg okozása miatt nem ajánlott a forró fürdő, ez okozhat vetelest.

Drukkolok hogy holnap jo hírt kapj 🤞🏻😁


Legközelebb ha fazol, allj be a tus ala es folyasd magadra a vizet:))

2020. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha egészséges a terhesség, akkor nem vetélsz el ennyitől. Mivel a szervezeted csak a beágyazódás után érzékeli a terhességet és kezd el tüneteket produkálni, kizárt, hogy a fázósságot a terhesség okozza. Sajnos az elején nagyon bizonytalan a teherbeesés, és számos ponton megszakadhat, amit nem tudsz befolyásolni. Ne okold magadat, mert ezzel nem rontottál el semmit. Az, hogy folyton fázol, valószínűleg a lombik körüli kezeléseknek és a hormonszint változásnak köszönhető.


A tesztcsík erőssége egyébként nem jelzi biztosan, hogy valamit elrontottál. A hcg hormonszint növekedésével általában gyorsabban jelenik meg a csík és jobban kivehető, de nem törvényszerű, hogy a halványabb csík vetélést jelez. A hormon koncentrációja a vizeletben attól is függ, hogy mennyit iszol, mennyit mozogsz, stb. Eléggé korán teszteltél. Pont azért nem javasolják a korai otthoni tesztelgetést lombik alatt (sem), mert feleslegesen aggódsz az eredmény miatt. Tudom, hogy nehéz kivárni a vérvételt, de magaddal teszel rosszat, ha egy tesztcsíkról vonsz le következtetéseket.

2020. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Emész lombikra,tudod,hogy nem jó az ülőfürdő,de te mégis bele ülsz.Erre mit mondjak?!Nekem a dokim azt mondta NE üljek bele vízbe,csak zuhizzak.Nem is ültem,nem kockáztattam,pedig állandóan faztam.
2020. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én is lombikos vagyok. Nem hinném, hogy ez miatt megszakadna egy elindult terhesség, különben már kihalt volna az emberiség; de (!) nekem is azt mondták, hogy tilos az ülőfürdő, én is fáztam, de másként oldottam meg, hogy felmelegítsem magam (több, vastagabb ruha, zokni, takaró), nem pedig úgy, ahogy tudom, hogy semmiképp sem javasolják.

Az, hogy a teszted halványodott, nem mindegy, hogy eleve mennyire volt határozott a 2. csík korábban; mennyit ittál előtte; ugyanazzal teszttel ismételtél-e... stb.

Lehet kémiai terhesség is, ami nem ritka lombiknál; de ha jól beágyazódott, akkor azért egy fürdő nem szabadna, hogy megszakítsa.

2020. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

Én folyton kádban voltam , a terhesseget nem akadályozza negativ gondolat , rágörcsölés a megtermékenyulésre stb . Badarság

Ha elmegy a magzat , genetikai hiba , vagy nem tapadt meg jól , méhproblémák , stb semmi köze a furdöhöz

Terhesseg emeli a testhömersekletet onnan fázósság

Just sayin

2020. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát még reménykedem... sajnos nincs nagyon több lehetőségem, mert öreg vagyok :).

Amúgy a fürdőről minden előtt egyeztettem az orvossal..és bár nem javasolta, arra hogy egy lavor vízbe beüljek egy 5-10 percre áldását adta.

Köszönöm a válaszaitokat! Holnap megírom mi lett.

2020. jan. 26. 15:50
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Persze , hogy nem javssolja , mert ha elmegy a magzat , ra lehet fogni , hogy a furdö miatt , és hogy nem szólt .
2020. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!