Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhagyma beültetés? (Fontos)

Hajhagyma beültetés? (Fontos)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már jó pár hónapja azt veszem észre, hogy elképesztően hull a hajam, elég csak hogy odaérintsem a kezem és jócskán kijön. A hajam gyorsan nő, viszont már eléggé ritka, és nagyon szeretnék ezen már változtatni, több féle sampont is próbáltam már, de nem eredménnyel, ezért a hajbeültetésre gondoltam. Valakinek volt már ebben része? Esetleg ezzel foglalkozik? A képeken eléggé fájdalmasan néz ki. Ez valóban így van? (Lehet hülye kérdés) de elaltatnak?

Árakról valamit tudni? Esetleg egy klinika (?) ahol ezt csinálják? Köszönöm szépen előre is az infót!

20/F



2020. jan. 6. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Konkrét árat csak akkor kapsz, ha megvizsgálnak és tudják, mennyit kell átültetni. De nagyon hülyén néz ki, mert ugye természetesen a haj nem egy vonalba nő, ők meg egyenes vonalban ültetik be. Pl van nálunk egy pénztáros gyerek, neki előre nem ívet csináltak hanem két egyenesből ilyen szögletesre csinálták a mikiegeret.

Az ár meg 500 ezertől a csillagos ég.

2020. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Mindenképpen menj el, én a hajbeültetést a budai Lovas út 10-be csináltattam, az meg hogy kinek milyen hajvonalat rajzolnak ki, azt ő dönti el, az orvosnak szinte teljesen mindegy, ott tudnak mondani árat is, de előzetes telefonos egyeztetés szükséges ahhoz is.


Tájékoztatást tudnak mindenképpen adni, de lehet a hajhullásod nem örökletes, hanem csak valami probléma okozza ami talán orvosolható

2020. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon drága mulatság. Milliós tétel. Az okára kéne rájönni, hátha menthető.
2020. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy fodrász megtudná mondani hogy menthető-e?
2020. jan. 6. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Orvos kell nem fodrász. Először például egy vérvétel. Rengeteg dolog miatt kezdhet hullani a haj. A vashiánytól egészen addig, hogy vmi gyulladás van a szerveztedben.... Akármi.
2020. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont!

De linkelek egy hasonló kérdést, amire fodrász is válaszolt.


Hajbeültetés: felejtsd el! Nem úgy kell elképzelni, hogy beültetik a hajat az egész fejbőrödre, hanem úgy, hogy a tarkódról kiszednek szálakat (csak ezek rezisztensek a férfias kopaszodásra) és azokat beültetik előre, ahol már nincs hajad, egy fél centis sávban. Aztán ahogy kopaszodsz tovább, ez megmarad, mögötte meg az eredeti tovább ritkul, és ha nem mész 2 évente egymillióért beültetésre, lesz elöl egy fél centis sávban hajad, mögötte meg semmi. :D


Amúgy nagyon sok férfinak jól áll a kopaszodás, csak méltósággal kell tudni viselni.


De nálad szerintem nem a férfias kopaszodás, hanem valamilyen betegség áll a háttérben, amit ki kellene vizsgáltatnod.


Bőrgyógyász, háziorvos, fül-orr-gégész,

fogász, endokrinológus, teljes labor


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2020. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!