Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal 30-40-es családapák,...

Fiatal 30-40-es családapák, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Én is ilyen korú vagyok, és ilyenkor már persze változnak a preferenciák, de arra gondoltam, jó lenne újrakezdeni a sportolást, az kondi edzést, és fittnek maradni. De hol ezért, hol ezért, mindig félbehagyom. És ez igy nem jó.

Szerintetek lehetne hasonló korú online haverokat találni, akikkel emailben motiválhatnánk egymást az edzésben (ki miből mennyit nyomott, stb)

Ti jó ötletnek tartanátok?



2020. jan. 29. 23:45
 1/5 A kérdező kommentje:
És szándékosan Titeket szólitalak meg, és nem a "főállású" testépitő fickókat. Ők egy más kategória, más preferencia sorrenddel...
2020. jan. 29. 23:47
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Fiatal 40-es...

Hát a 80-hoz képest mondjuk az, ja.

2020. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen, 30-asként majd rájössz, hogy 30-40 évesen még nem vagyunk nagypapák... :D

de nem hibáztatlak, ha 20 évesen annak látsz :D

2020. jan. 30. 01:21
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Én 30 vagyok, nem fiatalok vagyunk, hanem felnőttek, középen vagyunk.. Apának/anyának meg pláne nem vagyunk fiatalok, sőt egy kisbabás negyvenes màr szinte a legszéle..


Mindenki kondizzon, akit boldoggá tesz. Engem nem hajt még a félsz, aztán kitudja, 40esként az egészségem miatt szerintem én is elkezdem, hogy minél tovább maradhassak a gyerekem mellett.

2020. jan. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig lesz olyan, akit ez motiválhat. Speciel engem nem. Inkább az, ha a haver személyesen jön, kérdezi, na mais megyünk-e? vagy mondjuk felhív... vagy ha a feleségem dicsérget. :)
2020. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!