Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 éves nő vagyok,40 hetes...

25 éves nő vagyok,40 hetes terhes. Két hete elhagyott a párom egy másik nő miatt. Együtt neveltük a 8 éves lányát, akiröl lemondott az édesanyja. A párom most nem foglalkozik velem, szeretni fogja a közös babánkat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyott miközben a gyerekét várod? Hát ez durva. Legalább megvárhatta volna még megszülsz. Az hogy foglalkozni fog e a gyerekkel az jó kérdés. Remélhetőleg lesz annyi gerince ha pedig nem akkor ő tudja mit veszít. Próbáld meg elfelejteni, ha már ilyet tett veled. Neked minden idődet le fogja kötni a gyerek és találd meg benne az örömödet. Ne legyél szomorú és csalódott mert azt majd a baba is megérzi. Sajnállak. Kitartásat és majd jó babázást kívánok. tymy
2008. nov. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Láttam már korábbi napon is a kérdésedet, nagyon el lehetsz keseredve. :( Sajnálom

Szerintem az a legfontosabb, hogy legyen erőd és tartásod ahoz, hogy ne hívogasd, ne keresd, ne mutasd neki, hogy keseregsz utána. Én is hasonlóképp jártam, egy új izgalom miatt hagyott el egykor a párom. Pár hónap múlva, mivel én egyáltalán nem kerestem, bár nagyon-nagyon fájt, rájött, hogy mégis mennyire hiányzom neki és vissza akart jönni, mondván, mégsem tud élni nélkülem. Hát, akkor már a mostani párommal voltam, így "lekésett" rólam. Ha keresed, hívogatod, úgymond "zaklatod", esély sincs arra, hogy hiányozni kezdj neki. Kérlek, próbáld ezt meg, megéri, csak kitartás!

Véleményem szerint a picit pedig ettől függetlenül szereti és szeretni is fogja.

Tényleg szívből kívánom Neked, hogy úgy sikerüljenek a dolgok, ahogy szeretnéd!

2008. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. És még valami "zárójelben": Ha a kislányával sikerült kialakítanod egy jó kapcsolatot, akkor még jobb helyzetben vagy...
2008. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Az unokatestvéremet is terhesen hagyta ott a férje egykor. Ez azonban mit sem változtatott az apuka gyermeke iránti érzésein. Ma már a pici fiú felcseperedett, 13 éves, és az édesapjával azóta is tartják a kapcsolatot. Mellesleg az unokatestvérem is megtalálta a párját, aki szintén imádja a fiát.


Remélem ez, segít egy kicsit a kérdéseid megválaszolásában, bát tudom, hogy nem minden "történet" egyforma, de erőt adhat az, hogy más is volt ebben a helyzetben, és boldogan éli az életét.


Kitartás!!! Szurkolok neked!

Zita

2008. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen szivtelen semmirevalo emberek is??????????

Ez engem annyira felidegesit még olvasni is rosz az ilyet.

2008. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia ha foglalkozik a kicsivel , akkor szerencséd van, ha nem, és még genya is, akkor még a tápszer árát is követelheted, ha az idegeskedéstől nem tudsz szoptatni.

Kitartást neked!

Egy ilyen ember miatt nem érdemes keseregni!

2008. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!