Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A barátnőmmel 10 hónapja...

A barátnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt szeretnénk suli elvégzése után összeházasodni és gyereket válalni. Hány éves korunktol lehet gyerekünk?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok ő meg 13 éves
2010. dec. 13. 20:52
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
67%
13évesen mit szeretne???
2010. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok még vagy 10 évet. Honnan lesz pénzetek felnevelni a gyereket??
2010. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mert még nem akarunk gyereket csak sok évvel később van aki 19 éveskorban terhes .19-éves kortól-60 éves korig.Csak akkor akarunk gyereket amikor elvégezzük középiskolást és éretek nagykoruak munkahelyünk lesz.
2010. dec. 13. 21:04
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
egy egyetemet még nyomathatnátok mert anélkül nem lesz túl jó munkahelyetek sztem
2010. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
én Zircre a Reguly Antal Szakképző Iskola és Kollégiumba járok panzios falusi vendéglátónak meg informatikai rendszergazdának tanulok talán egyetemre megyek Szent István vagy melyik ahol állat tenyésztés van, ő kozmetikusnak tanul általános iskolás.
2010. dec. 13. 21:22
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd már menstruál és neked van magömlésed akkor már biológiai szempontból lehet gyereketek, de jobb lesz ha vártok legalább a barátnőd 20 éves koráig.
2010. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ó bőven ráértek még 10 év múlva is.Inkább tanuljatok és ne a babára gondoljatok.A mai világba fontos a jó munka.Ahhoz meg tanulni kell.Kérlek ne vedd bántásnak,mert én csak jót akarok nektek!
2010. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Hogy tanul kozmetikusnak, ha általános iskolás??

Amúgy gyereketek annyi idős korotoktól "lehet" amikortól te nemzőképes vagy, a barátnőd meg képes megtermékenyülni. Más kérdés, hogy ha most lenne terhes, úgyis a leendő nagyszülők közül lenne valaki a gyerek törvényes képviselője, meg amúgy is 99% hogy a nagyszülők nevelnék fel.

De oké, látom, hogy azt írod, hogy akkor akartok, ha az iskolát befejeztétek. És tudom, hogy hiába mondom, hogy elég kicsi az esély rá, hogy egy 13 éves lány 5-6 év múlva is ugyan úgy veled lesz (vagy hogy te vele akarsz még akkor lenni), és akkor is úgy fogja gondolni, hogy neki 18-19 évesen kell gyerek, de azért gondoltam leírom, hogy egy dolog az álmodozás, és egy másik dolog, hogy ebből mi valósul meg.

Amúgy tényleg, egy 13 éves lány nem hiszem, hogy nagyon be tudná jósolni, hogy mit szeretne csinálni 5 év múlva. Lehet, hogy még tanulni akar valamit, lehet, hogy már nem is kozmetikus akar majd lenni, hanem valami más, lehet, hogy már nem is akar olyan fiatalon gyereket, vagy mit tudom én, bármi lehet.

2010. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megfogadom tanácsaikat várunk pár évet az allat végzünk sulival tovább tanulunk, és ha lesz jó munkahelyünk akkor lehet kutyánk meg gyerek is szoba jöhet.elirtam mert barátnőm 12 éves
2010. dec. 14. 12:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Mindegy mikor csak nagykorúak legyetek. Neked munkahely kell,a barátnőd is dolgozhat terhesen egy ideig. Nagyon fontos a tető a fejetek fölött! Ha rám hallgatsz nem az ősökkel éltek majd egy fedél alatt,mert az csak bonyodalmat szül és mindenkihez alkalmazkodni kell. Megkell osztani a költségeket ami újabb nézeteltéréshez vezet. És még sokáig sorolhatnám. Nem mindegy az se mennyit keresel,részmunkád van-e vagy teljes állás. Már csak azért is,mert egy normális pelenka kb.80 daradbja átlag 4ezer Ft-ba kerül. Ebből egy újszülött akár napi 8-at is elhasznál. De most tanulni ezerrel,utána vizsgázni,majd melózni. Aztán csak drukkolni tudok,hogy teljesüljenek az álmaitok!
2010. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!