Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki nem...

Van köztetek olyan, aki nem látta szépnek a babáját?

Figyelt kérdés
Szerintem minden baba nagyon cuki és sok olyannal is találkoztam, akik tényleg kifejezetten szépek, de mikor nekem először a kezembe adták, háát nem éppen arra gondoltam milyen gyönyörű. Már 3 éves és most valóban szép, nem is tudnék a környezetünkben nála szebb kislányt mondani, de kb. 1 éves koráig inkább olyan kis furi volt. Sok ismerőstől hallottam már, hogy mindenkinek a sajátja a legszebb, sőt az egyik kolléganőm már olyat is mondott, hogy amelyik anya nem szerelmes az első perctől a babájába, annak nem is való gyerek. Mondjuk én szerelmes nem is akarok lenni belé, mivel normális vagyok, de azért van egy kis bűntudatom, mert nem láttam olyan szépnek. Volt ezzel más is így?
2020. febr. 2. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Volt.. Első lányom mikor megláttam azt gondoltam, hogy tiszta apósom 😁😁😁

Aztán mivel nagy súllyal született kis hörcsögöm volt ☺️💟

Most 14 éves szépség 💕💕💕

2020. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Az én lányom az első pár napban elég csúnyácska volt szegény, be volt nyomódva kicsit az orra és a homloka a szüléstől. Ráadásul szinte átlátszó volt a bőre. Aztán megszépült. 3 hónapos kora körül meg hirtelen meghízott, úgy nézett ki, mint egy dagadt, tokás, kopasz 50-es pasi. Szerencsére ez is elmúlt, és szép kislány lett belőle.
2020. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak nagyon eldeformálódott a feje, az orra, füle totál elnyomódva. Csecsemősök, dokik mind vígasztalni próbáltak, hogy majd pár hét és helyre jön. Kicsit rosszul esett, hogy mindenki azt mondta, hogy ne aggódjak, hogy ilyen kis “torz”. Egyik csecsemősnek mondtam is, hogy dehát bennem abszolút nincs ilyen kétely, én szépnek látom. Majd jött a fájdalmas válasz: “Higyje el anyuka, most nem az”. A fejének sok idő kellett míg szép formás lett, de nekem mindig is ő volt a legszebb. 1éves múlt, családba is sokan mondják, hogy nem gondolták volna, hogy ilyen szép formás pofija lesz
2020. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
A második lányom nem volt egy szépség az első pár napban. Hatalmas fekete haj, mellé besárgult, olyan kis romagyerek feje volt szegénynek. 😄 2-3 hetes korára elmúlt a torzság és a színe is szép fehér lett. 4 lányom van, ő lett a legszebb. 😊
2020. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem még nincs gyerekem, de bevallom ettol kifejezetten félek. Annyi csunya újszülöttet lattam már hogy csak na. Mármint lattam szépeket is, kis hajas babákat, és azokhoz képest van nehany cifra baba. Ha olyat kapnék a karomba, biztos az jonne ki először a szambol, hogy de kis csunya vagy te. De persze elobb utobb a legtöbb gyerek megszépül. 😀 Ettol még szeretheted ugyanugy, sztem semmin nem valztoztat. Max nem rakod ki facera.
2020. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Az én lányomnak be volt horoadva a szemöldökénél, szőrös volt a hasa,háta, Csucsos is volt a feje, ráadásul a fel arcába nem mozogtak az izmok.


De soha eszembe sem jutott, hogy más gyerekekhez hasonlitsam, tehát ígen nekem ő volt a legszebb.

2020. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg az a marha ritka, ha az újszülött tényleg szép. Csak reálisan láttad. Aztán látod, idővel mindenki elfogult lett a sajátjával kapcsolatban, akárhogy is néznek ki, mindenki azt mondja, hogy az övé a környék legszebbje. Így van jól.
2020. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Én a kisbabákat inkább cukinak látom, mint szépnek.
2020. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

A fiamat az elején Jabbának hívtam, a lányom pedig pár hónaposan kiköpött Danny DeVito volt, szerinted?


Szerintem meg pont nehéz szép babát találni

2020. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs még gyerekem, de félek tőle, hogy nem fogom szépnek látni. Sőt. Tudom, hogy csúnya lesz eleinte, de megszépülnek. 😃
2020. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!