Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki 18...

Van köztetek olyan aki 18 alatt iskola mellet megtartotta a babáját?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te is ilyen helyzetben vagy?
2013. dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam, megtartottam volna, de súlyos fejlődési rendellenessége volt a magzatnak.
2013. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen énis ilyen helyzetben vagyok, 17 éves.
2013. dec. 8. 08:59
 4/17 A kérdező kommentje:

én nagyon szeretném megtartani, de a gyerek apja nem maradna velem.

10 hetes + 4 napos terhes vagyok, szóval nem sok idöm van .. minden elvan intézve, csak annyi hogyha nem akarom felhivom a korhazat es másnap mehetek is.. de nem akarok, mégis az én babám, és már most nagyon szeretem :)

2013. dec. 8. 09:01
 5/17 A kérdező kommentje:
És ez így baromi rossz hogy választás elé vagyok téve, hogy vagy a baba vagy az apja.. :(
2013. dec. 8. 09:03
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Először is,itt nem kettőjük között kell választanod, a párod egy barom megcsinálni meg tudja a gyereket,de felelősséget nem vállalna és még zsarol is,hogyha megtartod elhagy.A helyedben el is felejteném,sokkal fontosabb a szüleid melletted állnak-e.
2013. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen . anyával élek és ö mellettem állna! ö már most szereti az unokáját, és nemis akarja hogy elvetessem! azt mondta anyagilag támogat, viszont a babára nemnagyon tudna vigyázni mert dolgozik.. de nekem mi lessz a sulival?
2013. dec. 8. 09:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Tudod ezt neked kell eldöntened,halaszthatsz a sulival,aztán beadod bölcsibe és tanulhatsz tovább.
2013. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És mi van ha a stressztöl meg a bánattól elvetélek ha elhagy az apja? :(
2013. dec. 8. 09:27
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
"És mi van ha a stressztöl meg a bánattól elvetélek ha elhagy az apja?" Olyan nincs, nők millióit hagyja el az "apuka" terhesen, mások háborús helyzetben vagy nemi erőszak következtében fogant gyerekeket hordanak ki. A stressztől nem lehet elvetélni, akkor már kihalt volna az emberiség.
2013. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!