Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a lány...

Mit gondoltok ezekről a lány nevekről?

Figyelt kérdés

Négy lány név van ami szóba jöhet és igazán tetszik is.

Bíborka,Abigail(Nálunk is így írják?) Dália,Káttya.

Mit gondoltok?Melyik tetszik?Ti melyiket adnátok?

Két név is szóba jöhet.



2020. febr. 11. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Bíborka szerintem nagyon szép.
2020. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Abigél, nekem ez a kedvencem. A Káttya simán Kátya. Együtt is szépek szerintem.


A Dália ritka, ha illik a vezetéknévhez én ezt is simán adnám.


Mindegyik név jó. Szépek, nem megbotránkoztatóak. Nehéz közülük választani 🙂

2020. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azert az a Katya az eleg meredek nekem. A tobbi csak siman nem tetszik, de az mas kerdes. Ha valasztani kell akkor Abigel
2020. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Abigél tetszik, azt vslasztanam
2020. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Bíborkára még egy szavazat, esetleg az Abigél, persze a vezetéknévtől is függ, hogy passzol-e hozzá.
2020. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Abigél szép. Dália nem rossz.

Bíborka nem tetszik, mert már önmagában becézett.

Kátya durva hangzású és inkább orosz vezetéknévhez jó.

2020. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A Bíborka egész szép név, lehet becézni, de mindig olyan "masszív" nőket képzelek el, ha meghallom ezt a nevet. :)


Abigél nekem nem tetszik, egyrészt az egyik meséből a liba jut eszembe róla, másrészt olyan a hangzása, mint valami aranyérkenőcs. Abi-gél. Ehh. :D


Dália határozottan tetszik, egyébként is bejönnek a virágnevek, de ez olyan elegáns és nőies hangzású, és menő becézéseket lehet kitalálni neki.


Kátya abszolút oroszos, ezt akkor adnám a lányomnak, ha orosz lenne az apja... Vagyis akkor sem. :D Egyébként tetszene, ha nem úgy hangzana, mint amikor egy hároméves megpróbálja kimondani, hogy kártya. Plusz becézni sem nagyon lehet, max Katyinak, ami meg valami még rosszabbra hasonlít hangzásban... :D

2020. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bíborka Abigél tetszenek. Kátyáról a kátyú jut eszembe, Dáliáról meg a román cigányasszonyok.
2020. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A Bíbor jobban tetszik, Abigél vhogy sosem tetszett, de amúgy nem rossz. Dália sem igazán jön be, inkább Délia, Káttya semmi esetre, nagyon idegen hangzású.
2020. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Abigél, Bíborka teszik, nálunk is listás volt.


A Kátya nekem is oroszos, csak orosz vezetéknévhez esetleg szlovákhoz tudnám elképzelni. Pl egy Šimková, vagy Nagyová Kátya elég jól hangzana.


A Dáliáról pedig egy cigány jósnő jut eszembe.

2020. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!