Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok rólam? Puszta...

Mit gondoltok rólam? Puszta kíváncsiság.

Figyelt kérdés
16/L, nagyon szeretem az állatokat, főleg a kutyákat, és a családomat. kedvenc városom Stockholm és minden, ami svéd. szeretek zenét hallgatni, kutyát sétáltatni, egyszerű dolgokat, olvasni, aludni. inkább csendes vagyok és undok, de amúgy kedves. kedvenc műfajom a pop, rock és country. imádom a krimit, vígjátékokat és a misztikus sorozatokat. kedvenceim a Mentalista, CSI: Miami, NY, Arrow, The Vampire Diaries. gitározni tanulok. szeretek röplabdázni hobbi szinten. nem vagyok beképzelt és öntelt, mint a korombeliek. ki nem állhatom a Facebook-ot, inkább Twitter és Tumblr. kedvenc színeim a fekete, fehér, szürke, lila. nem szeretek a középpontban lenni, inkább csendben a háttérben. nincsenek barátaim, mert mindig eljátsszák a bizalmam, egyszer elvették tőlem a legjobb barátnőmet is. nem szeretem az alakomat, legtöbbször póló, farmer és tornacipő. fő a kényelem. kb ennyi. (:

#lány #kiváncsiság #önismeret #mit gondoltok rólam
2013. máj. 31. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen átlagos GYK-ra írogatós csaj... A hazádat azért szereted?
2013. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek semmitmondó dolgok, ennyiből/ezekből nem derül ki hogy milyen is vagy valójában. 80%át bármely ember magáévá tudhatná.
2013. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom rólad, hogy unatkozol, mert nincsenek barátaid akikkel beszélgethetsz, akik meghallgatnak. Amúgy biztosan aranyos vagy, meg átlagos, olyan, mint a legtöbb 16 éves lány. :)
2013. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg iszonyat átlagos dolgok vannak felsorolva.Igazából már csak annyival lehetne átlagosabb ha leírtad volna hogy egy fejem és két lábam/kezem van.Én amúgy se értem miért kérdeznek ilyeneket.Meggyőződésem:Lehetetlen látatlanban akármilyen terjedelmes írás alapján megmondani egy másik ember személyét.2 oldalt is írhattál volna,ha egyszer nem láttalak egy szituációban viselkedni,akkor úgy is rossz kép fog kialakulni bennem rólad.Max annyit tudok mondani hogy a jobb fajta 16 évesek közé tartozol.De érzed ugye,hogy ez még mindig egy kicsit tág tér,amibe rajtad kívül csak a gyíkon még 40 000 16 éves sorolható.


Egyébként én is észak mániás vagyok.Csak én a Svédek mellett még a Norvégokat,Finneket és Oroszokat is szeretem.Főleg az építészetüket és mitológiájukat.

2013. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!