Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Clostilbegyt tablettát csak...

Clostilbegyt tablettát csak kivizsgálás után írnak fel?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek orvoshoz és megkérem, hogy írja fel nekem, megteszi csak úgy? Vagy csak több hónapos kivizsgálás után?
2020. febr. 12. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Normális orvos csak kivizsgálás után ha indokoltnak tartja. Szedés közben és után is folyamatos ultrahang ellenőrzés mellett.


Persze ha cisztsjat szetetnel, amik kezelése akar hónapokig (jóval tovább, mint a kivizsgálás) tart, akkor próbálj keresni olyan nogyogyaszt aki csak úgy felírja. Találsz szép számmal. Azt, hogy megéri e, döntsd el.

2020. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam PCOS-t állapítottak meg (1 ultrahang+1 vérvétel) és teljesen biztosan nem volt peteérésem, mert nem menstruáltam egyáltalán. Pár hónappal késöbb elmentünk orvoshoz, mert gyereket szerettünk volna az orvos így felírt ehhez hasonló gyógyszert (letrozol), és amikor felírta akkor csak egy ultrahangot csinált. Utána rendszeresrn telefonon konzultáltam vele.


Szóval azért valamilyen vizsgálatot biztosan fognak végezni, de ezek nem tartottak nálam hosszú ideig. Viszont nem mindenkinek írják fel ezeket a gyógyszereket.

2020. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy tuti nem írja fel. Minimum egy új de általában egy vérvétel is. De ez nem olyan mint egy algopyrin, jobb ha kivizsgálnak előtte.
2020. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy gyors uh-t csinált, hogy nincs e ciszta, aztán már írta is. Nem volt később uh követés. Itt túllihegik ezt a dolgot is, hogy túlstimulálhat. Persze hogy túl, bele van írva is a tájékoztatóba, de minden gyógyszernek van mellékhatása, ennek pedig ez is. Ezt a gyógyszert már akkor alkalmazták sok évvel ezelőtt, mikor még uh sem volt.
2020. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!