Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Orvosilag minden rendben van...

Orvosilag minden rendben van velünk, mégsem esek teherbe? Veletek is volt ilyen? Ilyenkor mi akkor a baj?

Figyelt kérdés
Jártunk kivizsgálásokra,volt hsg-m,szedtem Clostilbegyt gyógyszert.Kaptam repesztő injekciót is.A méhnyálkahártyám nem túl vastag,arra szedtem Utrogestant.A prolaktinom 550,ami az orvos szerint még nem vészes.Azt mondta az orvos,hogy minden rendben van nálunk és nem tudja miért nem esek teherbe.Akkor még a méhnyálkahártyám nem kezdte el kezelni.Clostilbegyt nélkül nem volt rendes peteérésem.Mióta szedem a Mastodynon cseppeket és a méhpempős mézet azóta már volt rendes peteérésem magától.Annyi volt a gond,hogy a ciklus 14.napján 9-13mm es petéim voltak,amik későn repedtek meg.Valaki volt már így?Sikerült teherbeesni?

2014. febr. 22. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem görcsöltél/görcsöltetek rá a gyerektémára egy "kicsit" egészen véletlenül?
2014. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az első kettő évben mikor nem védekeztünk akkor még nem.Nem is figyeltük.Utána kezdtem kicsit aggódni,hogy nem esek teherbe.Azóta néha kicsit stresszelem magam,de nem mindig és próbálok nem görcsölni rajta.
2014. febr. 22. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért felsoroltál egy két dolgot, ami nem azt igazolja, hogy orvosilag minden rendben. Elmondásod szerint 2 rendes peteérésed volt eddig. Azért ez még nem túl sok, még nem kell kétségbe esni. És főleg nem kell görcsöni a dolgon. Tudom, hogy ezt könnyű mondani.

Biztosan sikerülni fog, csak légy türelemmel!

2014. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék egy rendes dokit, ha closty és egyéb szerek nélkül nincs rendes peteérésed akkor nagyon nincs rendben a dolog. A prolaktinodat sem ártana kezelni. 3. napi hormonsorod milyen lett? Terheléses cukor+inzulinvizsgálat milyet lett?
2014. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Clostilbegyt gyógyszernél volt rendes is.És már a gyógyszer nélkül is van rendes,szerencsére.
2014. febr. 22. 15:33
 6/9 A kérdező kommentje:
A kivizsgálás elején volt 9-13. Azóta mióta gyógyszert szedtem volt rendes peteérésem.És gyógyszer nélkül is van már időben :)
2014. febr. 22. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felsoroltál egy rakás dolgot, ami elegendő ahhoz, hogy ne jöjjön össze a baba. Ebből nem úgy fest, hogy minden rendben. PCOS? Inzulinterhelés, HbA1C, mellékvese hormonok? Kihez jársz?
2014. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez, pajzsmirigy rendben, cukor rendben sőt, nekem a méhnyálkahártyám is rendben.

Egyedül annyi, hogy riktább a peteérésem mint másnak (körülbelül 2 hónaponta).

Kaptam én is Closti-t, ezt úgy látom, szinte "reflexszerűen" írják fel, akikkel beszéltem ebben a kérdésben szinte mind kaptak.

Na hát nekem ettől olyan brutális vérzésem lett, hogy konkrétan úgy folyt, mintha pisilnék vékony sugárban, akkor azt mondta az orvos, hogy nem szedhetem, akart írni helyette mást, én megköszöntem szépen és kimentem.

Most hagyom egy ideig, hogy a természet intézze a dolgát, nem akarom mindenféle vegyszerrel szennyzni magam.

Megpróbálok nem stresszelni, egy kicsit jegelni a kérdést és esetleg később visszatérni rá.

2014. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben azokkal.Nekem volt minden hónapban peteérés,csak sajnos a repedés későn volt,a 20.nap környékén.
2014. febr. 23. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!