Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan szedjem...

Mit tegyek? Hogyan szedjem tovább a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlthéten csütörtökön be kerültem a kórházba,napokig rossz állapotban voltam. Igenám de ugye rendszeres tabletta szedőként kimaradt egészen tegnap estig minden szem. Szerdán vettem be az utolsót. Ma reggel jött meg,ekkor esett le hogy nem tudtam beszedni. Ma már behozattam,elolvastam a tájékoztatót de ott csak a 1 tabletta kihagyásról ír.

Dokihoz még napokig nem jutok el.

A Yadine nevű tablettát szedem.

Nagyon tanakodom hogy most szedjem e tovább,szünet nélkül a másik levéllel vagy mit hogy? Volt valaki hasonló helyzetben? A nőgyógyászom nem érem el,csak a recepciós veszi fel hogy nincs bent.


2020. febr. 17. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress a kórházban a nőgyógyászt és kérdezd meg tőle. Esetleg kérj segítséget az orvosodtól vagy egy nővértől.
2020. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megtartanám a 7 napos szünetet és utána kezdenék egy új levelet.
2020. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szóltam egy nővérnek mi a problémám,erre csak benyögte hogy fel kellene menni a nőgyógyászatra,ő neki nincs ideje.

A hirtelen tamponszerzést is csak a szobatársamnak köszönhetem.

Este jön be a férjem,majd őt akkor elküldöm dokikeresésre.

2020. febr. 17. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, hogy ezt a kimaradást veszed a 7 napos szünetnek, és a 8. napon elkezdesz egy új levelet. Én is Yadine-t szedek.
2020. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!