Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás alatti menstruáció,...

Szoptatás alatti menstruáció, segítség?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni mivel lehetne enyhíteni a mensi fájdalmat?

1,5 éve szültem, azalia fogamzásgátlót szedek. Elvileg nem kellene megjönnie amíg szedem, eddig a másfél év alatt 2 hónapban volt ilyen pecsételő vérzésem pár napig, akkor azt mondta az orvos hogy ez rendben van, bár azok nem is fájtak, nem is éreztem


Most viszont március 7-en kezdődött és még mindig tart, bár az első pár nap inkább ilyen - bocsánat a naturalista megfogalmazásért - sötét barna volt, most már élénk piros és rettenetesen fáj, kB mint a 10 perces vajúdási fájdalom, csak folyamatosan.


Orvosom nem veszi fel a telefont, szerintem nem rendel már mert idős orvos, ügyeletbe nem fogadnak, gyakorlatilag leraztak...


Szóval, anyuci, ti mivel élitek ezt túl? Lehet valami gyógyszert rá szedni?



2020. márc. 20. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hála Istennek sose szokott fájni, de egyébként abban az időben, amikor ilyen orbáncfű-citromfű-tea kombót ittam (egybe megfőzve mind a kettő, egy adagnyi teának), akkor azt vettem észre, hogy olyankor könnyebb a hasam, mint máskor, ha mensturálok. Tehát talán lehet, hogy az például nyugtatja a gyomrot, vagy ilyesmi, tehát szerintem azzal tegyél egy próbát. Nekem még nincsenek gyermekeim , de majd lesznek. :)
2020. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*mármint azt hiszem, anya egy liter vízbe rakott bele egyszerre orbánc-és citromfüvet.

De amúgy még esetleg utána lehet nézni, hátha valami lelki háttere van a mensis fájásodnak; és lehet, hogy azt is praktikus lenne fényre deríteni, orvosolni. Lehet valami apróság is akár, amire nem is gondolnál.

2020. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem szülés után 3hétre megjött és azóta is menstruálok ettől a fogamzásgátlótól független. Ami segít melegvizes palack...
2020. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a teát kipróbálom


3#as, nekem azt mondta az orvos, az azalia úgymond álterhesseget csinál, ezért nem kellene megjonnie amíg szedem, bár nem is az a bajom hogy megjön, hanem hogy fáj és már 14 napja tart


Sose volt 14 napos mensim és úgy tűnik nem ma fog elmulni 😕


Szóval ezzel nem tudom mit csináljak..

2020. márc. 23. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!