Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mennyi idő után tért...

Kinek mennyi idő után tért vissza a menstruációja szülés, szoptatás után?

Figyelt kérdés
Érezhető volt valami jel vagy hirtelen a semmiből?

2020. febr. 26. 07:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olyan másfél hónappal a szülés után. A semmiből jött, szerencsére tél volt, hosszú kabát volt rajtam. Azóta se érzem, csak magát a vért, de semmi fájdalom vagy bármi más erzet. Momdjuk rendszeres volt utána, tehát iylen értelemben nem jött többét a semmibol
2020. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kilenc hónap múlva, a szokott tünetekkel
2020. febr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

7,5 hónap után, aktív szoptatás mellett. 2 kiváltott étkezésnél jártunk, és éjjel rendszeresen maradt ki 5-6 óra a szopiban, mert jobban kezdett aludni.

Előtte 1-2 héttel panaszkodtam többször hasfájásra, mintha meg akarna jönni, de aztán elmúlt, el is felejtettem. Meg annyi, hogy megint lett normális folyásom. Előtte hónapokig kb olyan voltam, mint a sivatag :D

Aztán amikor megjött, akkor nem volt jele, csak hirtelen a semmiből. De nem erősen, nem öntött el a vér, és itthon voltam, csak pisiléskor vettem észre.

2020. febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6 héttel császár után úgy, hogy kizárólagosan szoptattam, csak éjszaka nem, mert a kislányom kezdetektől átaludta.
2020. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pont 2 hónapra jött meg.Előtte vagy 2 héttel fájt a hasam,mint mikor megjon.Ez volg az előjele.
2020. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elsőnél szülés után 7 hónappal, nem emlékszem, hogy lett volna előjel. A második szülés után 13. hónap. Már vagy 2 hónapja voltak menzesz megjövése előtti tünetek.ó, mire megjött.
2020. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szülés után 2hónappal, azonnal beállt rendszeresre. 100%ba anyatejes babával
2020. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 évvel szülés után állt be rendszeresre, az első évbe 2x jött meg, nem tapasztaltam előtte a nálam megszokott pms tüneteket csak úgy megjött.
2020. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Császárral szültem, nem szoptatok. 5.hétre jött meg.
2020. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkétszer az utolsó szoptatás után kb 3 héttel, minden előjel nélkül.
2020. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!