Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Decathlonban vásárolt (3...

A Decathlonban vásárolt (3 méter átmérőjű) trambulint Ti le szoktátok fedni eső előtt vagy nem ázik be?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt ki kerüli az eső...
2020. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szomszédunknak van,ő nem szokta lefedni.
2020. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megszárad hamar. Késő tavasszal kirakjuk és őszig kint van gond nélkül.
2020. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bàr a miènk 4 mèter 20 centi àtmèrőjű (nem èrtem, mièrt lènyeges), de egèsz èvben kint van. Nekem a gyerekek mèg tèlen is ugràlnak rajta, ha nincs extra hideg. Nem hogy az eső, mèg a hò is belepi! Màr ha esik! 😂 Egyèbkènt semmi baja nem lesz az esőtől! A szèl viszont ügyesen belekapaszkodik, ősszel kinèztem az ablakon ès azt làttam, hogy azt a hatalmas monstrumot viszi arrèbb. Leengedtük a hàlòjàt, ùgy màr nem tudott annyira belekapni.
2020. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint utolsó. Nekünk is a 4m es van. Olyan enyhe tél volt, örülök hogy nem szedtem szét.
2020. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. márc. 22. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!