Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb pelenka...

Melyik a legjobb pelenka éjszakára és sokat ivó gyerkőcnek?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kisfiam és este lefekvés előtt elég sok tápszert iszik, kb 4-5 dl.

Eddig libero up&go használtunk 6 méretben, nappalra pedig 5 méretet hord. Jelenleg 90 cm és 12,5-13 kg. Nektek mi vált be? A bugyi vagy a hagyományos nadrág pelus bírja jobban egyáltalán?


2020. márc. 25. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a pampers pants vált be éjszakára. Rengeteget iszik, nappal sima pampers, de az van hogy 2 óra alatt szét durran.
2020. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiamon a pampers premium care birta csak atazas nelkul az ejszakat.

O nem evett ilyen sok tapszert elalvas elott, csak 150 ml-t, viszont ejjel is ebredt enni, csak most maradt el.

Amig ejjel is evett, addig csak ebbol nem folyt ki reggelig, sok markat kiprobaltam es a tobbi nem birta.

Amiota elmaradt az ejjeli eves, azota nincs ilyen gond.

Kb ekkora o Is es az 5-os meretet vettem/veszem ejszakara neki.

2020. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Reni 28 ***** válasza:
Kisfiamnak a huggies meg a pampers aktiv baby vált be. Pampersbol 6-os nadrágpelenja, huggiesból elég az 5-ös
2020. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Libero 7-es méret.
2020. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fiam kb. 12 kiló, éjjelre 5-ös Pampers Premium Care pelust használunk. Nem ázott még át egyszer sem.
2020. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 22 hónapos kislányom szintén 90 cm körül van és 13,5 kg, már 6 méretet hord minden márkából. Nappalra Pampers Active Baby-t de ezzel minden reggel tiszta pisisen ébredt (sokat iszik és 12 órát alszik) ezért éjszakára mást kellett keresnünk. A befutó végül a Libero Touch lett 6 méretben, soha nincs vele ázás, nagyon szuper pelenka ami mindent elnyel és végre nem csupa pisi szegény reggelre. Én csak ajánlani tudom mert nagyon jó minőség és belül az anyaga is jobb mint a többi pelenkának.
2020. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
DM Babylove a legjobb szerintem. Az én lányom is sokat iszik, és még sohasem ázott át. Éjszaka is kibír 12 orát a pelus. Méretben nem tudok segiteni, ő 5-öst hord, 11 kg és 85 cm, nektek 5+ vagy 6-os kellene szerintem.
2020. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pampers Premium Car
2020. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

*e

2020. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!