Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostmár így marad a mellem?

Mostmár így marad a mellem?

Figyelt kérdés

A szoptatás miatt nőtt egy méretet. 7 hónapos lesz a fiam. Még cicizik.

A mellem már nem kemény, nem feszül. Arra lennék kíváncsi, hogy betárazzak ebből a méretből v inkább ne mert még összemehet?


2020. márc. 30. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Amint abbahagyod a szoptatást, a melled valamennyire lazul, össeesik, nekem kisebb és puhább lett, mint volt, pedig gyerek előtt A/AA kellett, terhesen A, Szoptatáskor B, Gyerek után meg az AA be sem volt elég, olyan lapos lett a mellkasom, mint egy férfinak, pedig 25 alatt szültem, és a testemen sehol sincs nyoma a szülésnek, tehát jobb a genetikám ilyen szempontból..
2020. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem visszabb ment, szoval en nem taraznek be. Szoptatas befejezese utan 1 ev mulva mar betarazhatsz, addigra alakul legkesobb vissza.
2020. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Lemaradt, megcsináltattam, most B kosarasat hordok, élveztem, hogy van mellem a szoptatás alatt, utáltam, hogy a kicsi is eltűnt, ami régen volt, így jobban érzem magam. Nem tökéletes, mert mű, de jobb.
2020. márc. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
nekem nem ment visza a mellem kicsire amilyen volt.
2020. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Én nem táraznék be! Lehet, hogy így marad, de lehet, hogy nem. Ezt nem lehet megmondani.

Amikor abba hagytam a szoptatást, utána szépen lassan elkezdett “leereszteni”. Sokkal puhább lett, és már nem töltötte ki a szoptatás alatt használt melltartókat. Aztán kb egy év múlva már a régi, terhesség előtti melltartóimat sem töltötte ki😕

2020. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!