Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a mensim 2-ét napja....

Késik a mensim 2-ét napja. Több mint egy hete sokat alszok, fáradékony vagyok, a mellem nem feszül, de érzékeny, és időközönként fájdogál a hasam. Mostmár kimutaná a teszt ha terhes lennék?

Figyelt kérdés

Ugy érzem az vagyok

elsö terhességem lenne


2008. júl. 28. 11:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nagyon sokat pisilok éjszakánként,szurkál a petefészlemnél.
2008. júl. 28. 11:04
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Terhességre utaló tüneteid vannak. A teszt 2napos késésnél már elég nagy valószínűséggel kimutatja, ha baba van a dolog ban. Holnap reggeli vizeletből tesztelj. Várom az eredményt!!

2008. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ki. Próbáld meg, de mindenképpen reggel. Legjobb a clearblue, azt mondják. Szorítok! :)
2008. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Már kimutatja biztosan. Csinálj tesztet, és írd meg az eredményt, mert szerintem mindenki kíváncsi rá:)
2008. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi nagyon a válaszokat!!! ma reggel eltettem csunya szóval a vizeletemet,nemsokára veszek tesztet,és megirom mi az eredmény remélem van kis babócám!!! akkor megirom még ma.
2008. júl. 28. 11:24
 6/13 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Nagyon várom az eredményt, mert nagyon sok csajszinak erőt ad, ha olvassa, hogy megint sikerült egy "sorstársnak" összehozni a babát!

Nagyon irigyellek :-))!!! Sok sikert!

2008. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3.-ik válaszoló: Én is kíváncsian várom az eredményt:)

Megy a drukk ezerrel +++++++++++++++++++++++++++++++++++ :)

2008. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Képzeljétek,nagyon nagyon halványan de pozitiv!!!!

akkor hihetek benne hogy babós vagyok??? clearblue-val teszteltem

2008. júl. 28. 19:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a tüneteid alapján jó eséllyeid vannak a terhességre.Az első terhességemnél én is ezeket a tüneteket tapasztaltam.Gratulálok neked,mert a halvány pozitív is pozitív.Azért,hogy biztosra menj,pár nap mulva tesztelj megint,de nekem is csak halvány pozitív volt és babó volt belőle(legalább is 7 hétig,de neked biztos minden renben lesz)Mégegyszer gratulálok!!!!!
2008. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: nagyon sajnálom ami veled történt,én próbálok magamra vigyázni,a párom os mindig ezt mondja. amugy nálad is volt olyan,hogy mindenen azonnal felhúztad magad? néha a páromat megtudnám ölni,ezek a hormonok?
2008. júl. 28. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!