Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, akinek a...

Kisgyerekes anyukák, akinek a párjának már megszűnt vagy ideiglenesen megszűnt a munkahelye, kérésnek új munkát vagy megvárják a vírus lecsengését?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, milyen álláslehetőségek vannak épp a szakmájában, és mennyi pénz lapul a bankszámlán.

Ha nincs legalább 3-4 hónapra elegendő pénz, akkor tuti keresne, és alacsonyabb szintűt is elvállalna.

2020. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a legtöbb munkáltató max Skype-on interjúvoltat és a hitel törlesztés miatt sem kell aggódni (mi berizikózzuk a többlet fizetést, mert nagyon az elején vagyunk) ezért mi megvárjuk.


Viszont ha a megélhetés lenne a tét, akkor azonnal keresnénk - keresne.

2020. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk még szűnt. Van tartalék is, meg kicsit meghuzzuk magunkat, hogy itthon maradhasson, amíg le nem megy ez az egész.

Szerintem sikerülni fog, hitelünk nincs, szóval csak a rezsit meg a kaját kell finanszírozni. A gyereknek most készült el a játszótér a kertben, szóval az is megvan már, a házubkhoz épp most épülünk hozzá, szóval úgyis van dolog itthon bőven.

2020. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha van kb 8-9 hónapnyi tartalék akkor lehet várni.
2020. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagylányunk 7 éves, a kicsi egy hetes, így én itthon vagyok, bevételünk is van, a férjemnek megszűnt a munkahelye, ha nem lenne az én bevételem, kB. 1 évnyi tartalékunk van, így meg azért elég sokáig el tudunk lenni, nyaralás úgy sem lesz idén, nagy kiadást meg nem terveztünk, hitelünk nincs. Nem keres most munkát, itthon van velünk amíg le nem cseng a vírus meg amíg kedve van itthon lenni, már egy hónapja velünk van, amíg dolgozott maximum 2 hetet tudott eljönni egyhuzamban.
2020. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!