Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy sokat esik?

Normális hogy sokat esik?

Figyelt kérdés
1 hete kezdett felállni és elég sokszor elborul. Beüti a kis fejét. Persze ha ott vagyok mellette akkor elkapom.
2020. ápr. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De még milyen normális! 9 hónapja hagyott fel a mászással a kisfiam és még mindig napjában 2-3 alkalommal esik-kel 🤷‍♀️ Szalad mindenhová, rengeteg teendője van 😅
2020. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapja jár stabilan de még mindig néhányszor elesik. Sok a dolguk és sietnek 😃

Ne stresszeld magad. Egy jó tanács! Ne ostorozd magad ha nem is tudod elkapni, meg kell hogy tanuljon esni is! Ha hagyod, gyorsan meg fogja tanulni hogy essen hogy ne legyen olyan fájdalmas, ez pedig jól fog jönni :)

2020. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Majdnem két éves a pici,napi szinten elesik. Mikor elkezdett járni én is volt mikor hagytam,volt mikor elkaptam esésnél. Mondjuk úgy hogy ha tudtam elkaptam ha úgy esett vagy épp nem voltam közvetlenül mellette akkor nem kaptam el. Sokan mondták hogy hagyjam elesni mindig de úgy voltam vele hogy azért sok lesz a jóból úgyhogy nem baj hogy ha tudod elkapod...
2020. ápr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor próbálok nem idegeskedni. 😅 Csak szegényt néha úgy sajnálom. Tiszta piros a feje ahogy beveri 😅
2020. ápr. 13. 07:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális.
2020. ápr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!