Döníz vagy Désiré?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz nyáron érkezik a kislányunk, de még nem tudjuk milyen nevet adjunk neki, csak annyit, hogy szeretnénk valami nem hétköznapi, különleges nevet.


Most fenti két név között vacillálunk. Szerintetek melyik a szebb?



2020. ápr. 13. 17:01
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

*Vagy tessék,kifejlesztettem egy újat ebben a percben:


Lorinda? Szerintem tök szép dallamos, tök jól becézhető is, nagyon kedves, nőies név. :):)

2020. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

*Donáta is tök szép, az meg a Donatella egy rövidebbik alakja.

amúgy, nézd, itt van még egy csomó nagyon szép női név:

MTA -összes név

[link]

2020. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
*most fejlesztettem ki mégegy nevet, ebben a percben: Donettina:) (egyébknt a donate adomány szokott lenni,de attól még jók ezek a Donatellás nevek; olyan mintha pl egy ajándék, egy adomány lenne neked a gyereked, mert az is mert csodálatosak a gyerekek. Annyi cuki dolgot tudnak,meg minden ember egyéni individuum
2020. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
72%
Aztán lehet hogy egy életen át utálni fog a lányod...... :(
2020. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Kitaláltam neked Kérdező a Deziré-re is egy magyar változatót; Dezíria. De lehet, hogy ilyent névnek meg azzal csúfolnák, hogy "de zsír", és akkor nemtom, lehet, hogy beképzelné magának, hogy kövér, mégha nem is, és akkor el kezdene anorexiás lenni, meg ilyesmi. Tehát mind a kettő név helyett valami másikat javasolnék inkább a Deziré verzió is túl ilyen komor, meg "hegyes" név; kicsit olyan " szúrós", "tüskés" a hangzása, tehát még azt sem adnám.
2020. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tényleg rémes nevek.
2020. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
A Döniz szép név, de nem magyar helyesírással. Leírva a Désiré szebb, viszont az meg férfinév.
2020. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül inkább a Döníz, azt legalább a többség le tudja írni, a másik azt gyanítom nem anyakönyvezhető.


Esetleg Diandra, Dominika, Dália, Dorotea, Denissza vagy Deniza?

2020. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy komoly a kérdés.
2020. ápr. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Döníz
2020. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!