Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Rómeó név?

Tetszik nektek a Rómeó név?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tetszik és nem érdekel h a cigányok is adják ezt a nevet...ennyi erővel ne adj semmilyen nevet a gyereknek mert kisebbség a többség???


Rómeó nagyon szép név,nekem tetszik és nem cigányos,amúgy francia eredetű név.Tényleg akkor a Rómeó és Júliában ők akkor cigányok voltak...ugyan....

2010. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: sajnálom azt, akit így nevezel el...
2010. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az h tetszik még nem azt jelenti h el is nevezek róla vkit,de egyébként ez a te szegénységi bizonyítványod.
2010. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: mármint kinek a szegénységi bizonyítványa?
2010. aug. 2. 07:25
 15/16 anonim ***** válasza:
az előttem szólóra gondoltam,nem a kérdezőre
2010. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igen tetszik. Nagyon szép név! Ne foglalkozz azokkal, akik azt mondják, hogy cigányos. Azok mind buták....valószínű, hogy előre ítélkeznek és fajgyűlölők. Egyébként meg nem a név a lényeg, hanem az, hogy milyen a név viselője.
2014. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!