Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen marad a szeme?

Szerintetek ilyen marad a szeme?

Figyelt kérdés

Mikor alakul ki a végleges szemszín? Most lesz 8 hónapos nekem barna apukának ilyen kék.


[link]



2020. ápr. 17. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hallottam olyanról is, hogy a világos szemű (talán kék volt az is) gyereknek 6 évesen változott a szeme színe barnára.
2020. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Google ---> végleges szemszín kialakulása
2020. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barna szemnek urakodóbb génje van. De ez szerintem világos marad.
2020. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apának kék a szeme, nekem barna. A lányunknak kék. Olyan 1 éves koráig ilyen égszínkék volt neki, mostanra inkább olyan szürkés, de szerintem már nem fog bebarnulni neki (vagyis remélem). Lassan 2 éves.
2020. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az én szemem barna, az apjáé kék, a lányunknak is ugyanolyan kék születése óta. 3,5 éves már, semmit nem változott eddig, valószínűleg így marad.
2020. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is remélem így marad szerintem nagyon szép színe van.
2020. ápr. 17. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem biztos, hogy pont ilyen marad, de barna már nem lesz. Nekem is kék szemem volt gyerekként, mára szurkes zöld lett. De meg a 13 éves kori képeimen is inkább kék. A zöldes beütés később jött. De a kék szemű ismerőseim mind azt mondjak, hogy nekik is sokat változott gyerekkoruk óta. Kisfiamnak most 3 honaposan szürke a szeme. Na ebből meg bármi lehet 😃
2020. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam most 3 eddig neki is kék. Én kb 4 voltam mikor a kékből zöld lett a szemem. Remélem neki így marad.
2020. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy éves koromig teljesen kék volt a szemem, csak kb 2 éves koromra barnult be.

Viszont a szüleim barna szeműek. Ha nálatok apuka kék szemű, akkor jobbak az esélyek.

2020. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!