Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a 2 éves kislányomnak már...

Ha a 2 éves kislányomnak már táskás és kis ráncos a szeme alatt, akkor örökölte tőlem és úgy marad?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nekem ő a legszebb. De egy valamit utálok magamban már időtlen idők óta. Gyerekkorom óta ráncos a szemem alatt és táskás. Nem sötét foltos, amit korrektorral el lehet tüntetni... Nagy táskák. :( Most kezd ez lenni a kislányomnál is. Szerintetek így marad vagy még alakul az arcocskája? Amúgy próbáltam már mindent, mindenféle vitamin, kollagén, sok alvás, tiszta táplálkozás, sport, de ez bizony nem javul.

Ilyen jellegűről beszélek: [link]

Amúgy a lányom nagyon hasonlít rám, csak éppen ezt nem szívesen adnám át :D N24


2020. jan. 24. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a probléma csak a fejedben létezik.
2020. jan. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
És azt próbáltad, hogy orvoshoz viszed? :)
2020. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vashiányotok véletlenül?
2020. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg örökölte.
2020. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem táska, ilyen típusú csak a szeme.


A táska az olyan, amikor puffadt, renyhe, “zacskós”.


Nekem karikás, a gyerekem örökölte, meg az apjától a sötétebb szemkörnyéket.


Ez nem táska, szerintem klassz, nem is ritka, sokkal kifejezőbb a tekintet vele. Férfiak kifejezetten szexik ilyen típusú szemmel.

2020. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs egészségügyi probléma vagy hiány a háttérben. Ki van vizsgálva
2020. jan. 25. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha a képhez hasonló, szerintem nem gáz.Ilyen adottság. attól még sokaknak lehet vonzó. Neked is van párod a jelek szerint. Ha az egészsége rendben van, akkor ne törődj vele. Több mint valószínű, hogy őt nem fogja zavarni. Én pl. szemüveges vagyok, utálom, de nincs pénzem és bátorságom megműttetni. A kislányom hála istennek jól lát, de szemüveges akar lenni, van is "álszemüvege", amit imád. Lehet, hogy a lányod pont ezt fogja a legjobban szeretni magában.
2020. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!