Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három hónapos babám nem...

Három hónapos babám nem nagyon akar jobbra nézni leginkább csak balra, más is volt így? Most sajnos nem tudom vinni sehová hogy megnézzék a járvány miatt.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, kiderült, hogy ferde a nyaka, a méhben alakul ki, dévényes helyrehozta.
2020. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kötöttek az izmok a nyakában. Nekünk is volt, de csak minimálisan. Én babamasszázsra vittem, 3 alkalom szépen megoldotta, feloldotta a letapadást és ennyi volt.

Elég szívás, hogy most senki nem néz rá, de legalább telefonon próbálj meg szakemberrel konzultálni, mondjon valami okosat, mit tudsz vele te kezdeni otthon, mert az ilyesmit nem jó halasztani, nem biztos, hogy megoldódik magától, akár rosszabb is lehet

2020. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hívtam szakembert és azt mondta sokat legyen hason olyankor forgatja, akkor van baj ha fekszik.
2020. ápr. 21. 21:01
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez kb 1 hete van eddig szépen forgatta.
2020. ápr. 21. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálunk, az én lányom 7 hetes. Én éppen ma konzultáltam egy gyógytornásszal, holnapra meg is beszéltünk egy online órát. Így azért nem teljesen igaz, hogy nincs aki ránéz, csak a testi kontaktus marad ki - persze jobb lenne, ha ő tapogatná végig. De ez is több mint a semmi. Ugyanis ezek a dolgok nem múlnak el maguktól - aki ilyet mond, az nem hozzáértő - és a későbbiekben nagyon sok mindenre kihat (pl. tanulási nehézségek), illetve az idő előrehaladtával nehezebb orvosolni.
2020. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Gyogytornaszunk van online. 3 hét kemény munka és sok sírás után ma lettünk megdicsérve. Kicsit túl is teljesítettük az elvártakat, mert ugyan gyönyörűen helyre jött a fiam nyaka azért meg utal annyira hasalni, hogy inkább megtanult visszafordulni gyorsan. 😀 Azota szettrollkodja az edzéseket. De az már nem baj a gyógytornász szerint, mert ha van kedve azért hasalgat. Szinten a méhben beállt a nyaka a picurnak, az volt a baj.
2020. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pont jobbra nézett,balra nem igazán.

Voltunk dokinál azt mondta,valószínű így feküdt sokat a pocakban is.

Megszokta és most fura neki,hogy kint van.

Azt tanácsolta tegyek oda párnát,és kicsit erőltessem a másik oldalt is.

Már 6hós és semmi baj nincs,nézelődik mindenfelé és használja a bal oldalt is :)

2020. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az öcsémék kisfia is így volt. Tudnak gyógytornára járni heti 2x is és sokat javult. Otthon végezhető gyakorlatokat is kaptak.

Én mindenképp megpróbálnék szakemberrel beszélni, magán utak most is működnek.

2020. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!