Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13+2napos terhes vagyok nem...

13+2napos terhes vagyok nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyon ősz a hajam 30évesen és rettenetesen néz ki.beszeretném festeni de nem merek neki állni ti festettétek a hajatokat babásan??

Nem ez a legfontosabb tudom,csak akárkivel beszélek azt nézi először


2020. ápr. 23. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hajat festeni terhesen! Semmi baja nem lesz a babának!

Az első terhességem alatt is jártam festetni, ráadásul akkor még nagyon szőke voltam, hosszabb procedúra volt. Most is festetem, most kicsit sötétebb szőke. Épp tegnap előtt festettem be magamnak, mert a fodrászom nem dolgozik most, nekem meg muszáj festeni, mert, bár 27 éves vagyok, iszonyatosan őszülök, főleg a halántékomnál.

2020. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fesd be.
2020. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnál ès most is festve van a hajam. Most ammóniamentes festékkel, de a fiamnál mèg rendes festékkel volt festve.
2020. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves utolsó mi a neve az ammónia mentesnek?

Sok olyan ismerősöm van aki elbizonytalanítot,de ha ilyen bátran csináljátok akkor én is : )

Köszönöm

2020. ápr. 23. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan festheted!

[link]

2020. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz. Én is festettem végig, nem lett probléma. Ma màr ezer féle kímélő, "minden mentes" modern festékek vannak.
2020. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem szőkíttetni akarod amiben hidrogén peroxid van akkor nyugodtan. Én 22 hetes vagyok, pár hete festettem sötét barnára. :)
2020. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én vörösesre szeretném,köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 23. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe se jutott, hogy ne fessem, szerintem a ma használatos festékekben már annyira minimális mennyiségben vannak vegyszerek, amik tényleg fel is szívódnak, hogy a babára biztos nincsenek hatással.

Egyébként én már a terhességem előtt is ezt a "festéket", vagy hát nem is tudom, minek nevezzem, használtam, pont vörösre festem magam én is:


[link]


Már elég régóta vörösre festem magam, de amíg fodrásznál festettem rendes festékkel, akkor is 2-3 hét alatt kifakult, így úgy voltam vele, hogy ezt a festéket megveszem ötödannyi pénzért, mint amennyit a fodrásznál otthagytam anno, és ugyanúgy 2-3 hetente befestem vele a hajam, és mindeközben a baba miatt még nyugodtabb is vagyok, mert ez nem az az igazán tartós típusú festék.

Amúgy én nem őszülök, de azért nekem sem áll jól, ha lenő, ennyi hiúság meg kismamaként is kell.

2020. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szőkére festem,de az első trimeszterben nem mertem,most festettem be 14 hetesen. Annyi hogy jól szellőző helyen fesd,nem lesz tőle baja a babának.
2020. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!