Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megőrülök a gondolattól hogy...

Megőrülök a gondolattól hogy nincs munkahelyem ahová visszamehetnék? Másnál hogy alakult az ilyen helyzet?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kislányom.
2010. júl. 28. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne is mond, nekem október 2 jár le a gyesem. munkahelyem vagyis a cég megvan, de 35 km arrébb 2 műszak.

Réadásul még kilátás sincsen más munkahely miatt!

Fogalmam sincs, hogy mi lesz velem. Most kezdtem el agyalni rajta. Már sokszor gyomoridegem van minden hónapba ha meg kell jönnie!

Remélem addig összejön a második baba! ÉS akkor egy darabig változik a helyzet!

2010. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem sincs már meg. A cég még megvan, de már csak gyed-es és gyes-es kismamák vannak passzív alkalmazotti munkaviszonyban. Mi is tervezzük a 2. babát, kisfiam szeptemberben lesz 2 éves. És hogy azután hogyan? Vagy ha mégsem lesz kistesó akkor hogyan? Passz!
2010. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly én is megkaptam, hogy nem valószínű, hogy visszatudnak venni. Tiszta ideg voltam hónapokig, hogy így mi lesz, olyan nehéz a mai világban munkát találni. Aztán úgy döntöttünk jöhet a 2. baba, így még húzzuk az időt, de sajnos elvetéltem, majd 2x is elvetéltem, a gyes vége meg közeledett, de 3.-jára összejött a baba, aki nemsokára megszületik. Így még van egy kis időm azon agyalni, hogy vajon hova is fogok menni dolgozni.
2010. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, nekem is gyomoridegem van tőle. A cég szintén megvan, egy elég nagy cégről van szó, de a főnök azt mondta, hogy kicsinál ha vissza merek menni. Törvény ide vagy oda.

De úgy vagyok vele, hogy dolgozni fogok és kész, találok új állást és kész. Amúgy sincs más választásom. Próbálok nagyon pozitívan hozzáállni és megfogadtam hogy nem omlok össze lelkileg a sok elutasító levéltől és ha kell ezer céghez is jelentkezek. Szerencsére Pesten lakunk, itt van cég bőven, valahova csak kellek remélem. Mi a második babára még nem állunk készen, sem anyagilag, sem fizikailag. Meg már az önbecsülésem miatt is kell hogy dolgozzak egy kicsit, mert nagyon rosszul érintett hogy csak így eldobnak, egy csomó ledolgozott év után. :((

2010. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok, attól félek hogy nem találok más állást. Nem csak én idegeskedek akkor ezen, pedig próbálok pozitívan gondolkodni, csak ilyenkor nehéz.
2010. júl. 29. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!