Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A munkaügyi központ nem...

A munkaügyi központ nem találja a tb kiskönyvemet. Most gyesen vagyok. Szinte az összes előző munkahelyem megszünt. Hogyan és hol tudnám pótolni? Szeretnék elmenni dolgozni de anélkül nem alkalmaznak.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az összes foglalkozási jogviszonyt be kell jelenteni a TB-nek, így onnan kérhetsz jogviszony igazolást (ez csak egy lap, nem könyv lesz), amin az összes eddigi munkahelyed rajta lesz. Ha találsz új munkahelyet, akkor pedig nyugodtan kiállíthatnak neked egy új kiskönyvet. Van olyan, hogy valakinek automatikusan újat töltenek ki, még akkor is, ha megvan a régi, szóval ez nem szokott problémát jelenteni.
2011. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is így voltam, a munkaügyi központban töltöttek ki másikat.
2011. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!