Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alábbi nevek közül melyik...

Alábbi nevek közül melyik tetszik nektek, melyiket adnátok a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Fiúnak: Alexander, Valter, Hugó, Leonárd.


Lánynak: Zsanett, Noémi, Bernadett, Kendra.


2020. máj. 4. 15:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Alexander( külföldi nagypapám neve, szerintem szép, különleges név) , Noémi
2020. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Noémi és Valter (bár nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy a szomszéd dobermanját hívták így, de attól még tetszik)
2020. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A fiú nevek borzasztók, főleg a Hugó és Valter. A Leonárd nagyon kényeskedő név egy magyarnak, az Alexander még elmegy.

Lány nevek közül a Kendra kivétel mind elfogadható, különösen a Noémi.

2020. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Fiú Valter vagy Leonárd

Lány Zsanett Noémi vagy Bernadett


Egyébként kikombináltam a Kendrából egy ilyet, hogy Kendira, de még az se lenne az igazi talán, akkor már inkább Edina, vagy Kendrához hasonlít még: Fedóra, Fédra, Flóra esetleg amik talán szebbek, nőiesebbek, lágyabbak, kecsesebbek, kellemesebb kimondani őket.

2020. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
*Alexander helyett nekem pl a Sándor helyett is inkább még a Nándor tetszik; Hugó helyett meg inkább pl egy Hubertet találnék szépnek.
2020. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
*Ja és ha Bernadett lesz a lány, akkor Dettizném, az egy kicsit különlegesebb; vagy pl esetleg Nadi, Nadus(ka-nélkül inkább), Nadka viszont ari még :) Szóval nekem önmagában a Bernadett tetszik mint név, de a Bettit egy nemszép becézésnek találom; meg amúgyis lehet, hogy lesz sok Betti, de lehet, hogy nem ,én ezt így most nem tudom.
2020. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Alexander

Kendra ( Bár ez sem tetszik igazán, de a többi megadott lánynevet pont utálom. A Noémit különösen. De a Bernadett is borzasztó szerintem.)

2020. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Fiú: talán a Valter

Lány: Bernadett, bár a Kendra is tetszik, de nem biztos, hogy a saját gyermekemet merném így elnevezni, mikor diák voltam, az iskolában a gyerekek szétgúnyolták az ilyen ritkább női nevet viselő kortársaikat... bár ki tudja, lehet manapság elsősorban a márkás cuccok képezik a gúnytáblák alapját...

2020. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Leonard,Kendra
2020. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!