Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok a Norbert...

Mit gondoltok a Norbert névről? Nektek tetszik? Adnátok a gyermeketeknek? Mi a véleményetek az ilyen nevű ismerőseitekről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 21:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

Igazi parasztnév mint a Jancsi.


Én nem adnám, nameg amióta ez a bóhóc is színrelépett az update szarjaival.

2011. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Kizárt. Böfögés hangzása van. És a Schobert gyerek pluszban lejáratta.
2011. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%

Nekem nem igazán tetszik : /

Egyik ismerősömet így hívják, cigizik-iszik sajnos.

Meg Schobert Norbi jut az eszembe még.. akit utálok :D

2011. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Unokatestvérem neve, tetszik, tisztára illik a sráchoz. :)
2011. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem kifejezetten tetszik. Akkor adnám,ha a párom neve is az lenne. Konkrétan nincs Norbert ismerősöm,de aki hirtelen eszembejut: Michelisz Norbi (nagyon bírom a srácot ) és Schobert Norbert (őt rühellem).
2011. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szép név, viking eredetű, és azt jelenti 'északi fény'. Gyermekeim apját is így hívják, el tudtam volna képzelni fiunknak is, ha nem zárja ki egyből. Az előző válaszokhoz meg csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem nincs is olyan név, amit ne viselne valami utálatos celeb, szóval ez alapján kifogásolni ostobaság, azt gondolom.
2011. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Első barátom, még 11-12 évesen:)

Nem adnám a gyermekemnek, nem tetszik a név.

2011. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Én 3 Norbertet ismerek, és mind alacsony, kicsit fura pasas...És akkor még a Sóbertet nem is említettem. Meg a Norbi nekem olyan idióta hangzású.
2011. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon tetszik ez a név, ha több fiam lesz, egyiket lehet így fogják hívni:)
2011. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik! Mégpedig azért,mert egy kisfiúnak is jól állhat ez a név,és egy felnőtt férfihoz is illik,mind a Norbert,mind pedig a Norbi.


Én nem asszociálok egyből celebekre,sem olyan ismerős nevére,akit nem bírok :-)


Szerintem arra gondolj, hogy kisfiúként hogyan lehet becézni,felnőttként jól hangzik-e a teljes keresztneve és a becézései is, valamint hogy ne öregítse és ne fiatalítsa a név az illetőt.(pl egy 3 éves kis gyereknek a Béla név,hát valahogy nem illik,ugye?)

2011. aug. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!