Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor hozza a postás a családit?

Mikor hozza a postás a családit?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem mert e nélkül nem vagyunk még mielőtt valaki letorkolna.

Hanem eddig postán kaptam a csp meg a gyed et. De most szóltam a könyvelőnek hogy intézze már el hogy utalják. Azt mondta megjött neki a határozat elintézte. De nem kaptam csp utalást, gondolom így majd a postás hozzá. Ma vagy holnap fog jönni?


2020. máj. 5. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Postás csütörtökön viszi
2020. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ma utalták,a postás mindig később viszi.Szerintem péntek.
2020. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csütörtök
2020. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért kéri manapság bárki postán? Nem tudom elképzelni ezt az élethelyzetet csak azért kérdem.
2020. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek olyat, aki postán kéri, mert nincs számlája, sosem dolgozott, ezért nem kellet. Falun laki, ATM nincs. Mondjuk én még így se értem, de ha ő ragaszkodik a készpénzhez, hát ő tudja.
2020. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Párommal közös számlánk van, postán jön a családi, nekem nincs vele problémám. Készpénz nem tudom miért probléma, egyéni vállalkozóként napi többszázezer forint megy át a kezemen, nem ez a havi 26 ezer fog zavarni.
2020. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért lett postára kérve mert a férjem kártyára kapja mi viszont egy faluban lakunk vagyis "városrész" 7km a város. Itt egy bolt van. Nincs ATM. És én szeretem ha van nálam egy kis kp. Viszont szeptembertől megyek dolgozni így nem fogom tudni felvenni. Most n~ztem az ügyfélkapun csak annyi van hogy elküldte a könyvelő a kérelmet
2020. máj. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!