Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha állandóan...

Mit csináljak ha állandóan feszült, ideges vagyok mert a fiam már az őrületbe kerget?

Figyelt kérdés
Nem képes magát semmivel se lekötni. 5 percig nem tud nyugodtan ülni festeni vagy bármit kreatívkodni. Már a házimunkát se tudom tőle elvégezni mert folyton nyavajog. Udvaron se találja már a helyét, hiába labdáznék vele vagy bármi. Ebéd után is már nagyon nehezen tudom elaltatni mert nem fárad el, gondolom. Radiátort rángatja, ugrál, kiabál már az őrületbe kerget. Eleve már nehezen viselem az itthonlétet mert 3 éves koráig itthon voltam, aztán egy komoly betegségem volt meg költöztünk is, így már 4 éve itthon vagyok. Keresek munkát de még nem találtam olyan ami mellett tudnám vinni hozni a gyereket oviba. 4 éves lesz nyár végén. Egész helyzet kikészít már, hogy még a játszótérre se tudom szegényt kivinni. A férjem sokat dolgozik, szinte mindig én vagyok vele. Tudom másnak is nehéz ezaz egész, de én már úgy érzem nem bírom tovább, egy pár napja már este csak frontinnal tudok elaludni.

2020. máj. 6. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
2,5 éves a fiam, igazi szélvész, ráadásul a semmi se jó igazán korszakát éli, mindemellett 36 hetes terhes vagyok, vagy mondhatnám úgyis, hogy már nagyon terhes. Kész érzelmi hullámvasút az utóbbi időben az életünk. Egyre türelmetlenebb vagyok és egyre fáradtabb. Leginkább az aggaszt hogy ez csak rosszabb lesz szülés után. Kezdünk a karanténba is belefáradni. Hiányzik, hogy nem mehetünk úgy oda és akkor amikor csak akarunk. Kezdek belefáradni az odafigyelésbe, “védekezésbe”. Kb mindenbe. És ha én így érzem magam, hogy érezheti magát egy kisgyerek, aki még csak fel sem tudja fogni igazán a miérteket, max ideig óráig elfogadni, hogy most ez van.
2020. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Idegbeteg vagy az otthonlét miatt.Ne a gyereken töltsd ki!
2020. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyan fáradtnak is érzem már magamat, hogy egész nap majd elalszok.
2020. máj. 6. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Játszóterek kinyitottak (vidéken)

Társasozzatok, menjetek el sétálni, biciklizzen, futkosson. Persze, hogy semmi nem köti le már otthon. Vidd el fagyizni, hidd el jót fog tenni ha kimozdultok.

2020. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt nem lehet játszótérre menni pedig vidéken lakunk, nem engedélyezte a polgármester
2020. máj. 6. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem nyitottak ki vidéken a játszóterek. A boltok nyithattak ki.

Vidd ki, de ne az udvarra, menjetek sétálni olyan helyre, ami érdekes neki.

2020. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyöngyösön le voltak zárva a játszóterek, megnyitották azokat.

Minket már nem érint mert a lányom 10 éves elmúlt, meg már nem is ott élünk, de a város oldalán olvastam.

2020. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!