Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mindennap sminkeli...

Anyukák! Ti mindennap sminkelitek magatokat gyerkőc mellett?

Figyelt kérdés
Én pl csak akkor ha aznap megyünk boltba vagy itthon van párom,neki érdemes jól kinéznem :-)
2010. júl. 29. 12:56
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a fiam, azóta hogy megszületett kb. 5* sminkeltem magam, kb. ennyiszer jutottam el egyedül bárhova. 8 hét múlva születik a kislányom, úgy hogy megint csak kimarad egy ideig. A játszótérre, itthonra nem érzem szükségét. A karikás szemekhez nem igazán megy. :-)
2010. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
huh hát én "még csak" pocis vagyok, de egyáltalán nem sminkelem magam minden nap...mondjuk az más kérdés, hogy az első 3 hónapban majdnem hánytam a smink szagától, irritált mikor az arcomon volt, szóval ezért csak ritkán sminkeltem és ez így is maradt...
2010. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
59%
Én alapban nem sminkelem magam, de nem attól néz ki jól valaki, ha kifesti magát. Szerintem ez annyira lényegtelen dolog.
2010. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
80%

2 éves lesz a fiam és én ha elmegyünk otthonról akkor azért próbálok feldobni egy kis sminket, valahogy jobban érzem magam tőle, egyébként pont ezért tetováltattam ki a szemöldökömet, mert mindig ki kellett húzni, mivel nagyon kevés volt természetesen és erre azért nincs mindig idő.....azóta legalább nem úgy nézek ki smink nélkül, mint egy zombi....:)

szerintem minden nap nem kell smink, de nem árt ha az ember időnként szán rá egy 5 percet, én melóba sminkeltem magam minden reggel, ezért igényelem néha

2010. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is még csak pocis vagyok. Azelött minden nap különböző sminkeket pakoltam magamra, már saját egyedi gyűjteményem lehetett volna, mert szerettem mindig újat kitalálni. Amióta terhes vagyok talán 2-3 szor sminkeltem ki magam. Jó így smink nélkül, mert, ha viszket az arcom vagy szemem, akkor nem kenődik el, ha menni kell orvoshoz, elég csak lefürödni + miegymás, nem kell még a sminkkel is szenvedni, pláne ilyen melegbe elfolyik, elkenődik, ha megszületik a kicsi, akkor sem fogom sminkelni magam, csak néha. :)

2010. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
75%
Én még pocis se vagyok, de nem sminkelem magam...
2010. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

5 és fél hónapos a lányom, és ha megyünk valahova mindig kisminkelem magam. Ha itthon vagyunk akkor nem.

A terhesség előtt is sminkeltem, mert szőke a szemöldököm meg a szempillám, anélkül úgy nézek ki, mint egy zombi. Ezen a szokásomon sem a terhesség, sem a baba nem változtatott.

2010. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
84%

Otthon egyáltalán nem sminkelem magam, a férjemmel is smink nélkül ismerkedtünk meg, még is belém szeretett:)

Ha elmegyünk valahova, akkor igen, de ez is attól függ, mennyire kell sietni az indulással.Ha a kislányom nyűgös és türelmetlen, akkor nem sminkelek:)

2010. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
84%
Itthon egyáltalán nem sminkelem magam, a 3 gyerek mellett feleslegesnek érzem, a férjem szerencsére nem foglalkozik vele, hogy ki vagyok-e festve, sőt, neki természetesen jobban tetszem. Ha elmegyünk valahová, max. kihúzom a szemem, de semmi több.
2010. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 38 éves vagyok, van 2 gyerekem, de amikor kicsi előtt dolgozni játam se festettm magam, inkább tovább aludtam.

csak ha valami esemény van pl szülinap, bulizni mentünk

2010. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!