Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt miért kell sokadszorra...

Ezt miért kell sokadszorra megkérdezni?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak írom ki a kérdést, csak már olyan sok dolog van, hogyha vki beírja a kérését, kb. 1 oldal hasonló találatot ad ki neki a gyk a kérdés beírása előtt.

Pl. "Jó helyen tapad-e?" "ezek a jelölések mit jelentenek? "jó az afp eredmény"?

A másik amikor rákérdez vki, hogy "megfelelő-e a baba mérete"? és írja a kis adatokat.

Hát az orvos minek van?? Sztk dokim volt, de bármit kérdeztem tőle, elmondta, csak kérdezni kellett. Vagy ha annyira gáz egy doki, akkor még mindig ott a védőnő, aki azért tud pár dolgot.

Szóval, tudom hogy ez itt a gyk, és azt kérdezünk, amit csak akarunk, de ha vannak már a tmakörökben válaszok, akkor miért 185-jére is??


2010. júl. 29. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem teszik a kérdés ne olvasd el. Nem muszáj rákattintani és válaszolni rá ha nem szeretnél.
2010. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert ez a gyakori kérdések,és hogy te is tudjál mit kérdezni!!!
2010. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam...

Bele is írtam, hogy mert ez itt a gyk, mindent lehet kérdezni, csak hogy kivédjem, hogy ez legyen a "fő" indok.

Kösz, ezzel máris okosabb vagyok.

2010. júl. 29. 16:46
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha unod a gyakran ismételt kérdéseket akkor egyszerűen lépd át őket és kész!:)
2010. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy meg ha már kritizálod azt a sok embert aki felteszi ugyanazt a kérdést huszadjára, akkor én megkérdezem tőled, hogy ennyi sok időd van, hogy ilyen értelmetlen kérdéseket kérdezel amire úgysem lehet értelmes válaszokat adni?
2010. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért szidjátok a kérdezőt? A kérdése tényleg egyáltalán nem provokáció, nagyon is értelmes a kérdése! Itt nem orvosok válaszolgatnak, csak ugyanolyan kismamák, mint akik a kérdést felteszik, ők se fogják tudni az orvosi kérdésekre a választ!
2010. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem szidjuk csak olyan választ adtunk a kérdésére amilyet lehet. Kedves utolsó te adtál értelmes választ a kérdésére?
2010. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Néhány példa, Csak hogy ne linkelgessek tovább.

És ezt miért kell folyton megkérdezni? Az oldal neve Gyakorikérdések, mindenki azt kérdez amit akar. Ha valami nem tetszik nem nyitom meg!

2010. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
ennyi erővel kellene egy "hülye kérdések" oldal is, tuti kasszasiker lenne:)))
2010. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Mert akinek első terhessége, annak pl. első tapadása is. Aki kérdezi, szerintem úgy érzi, hogy a már meglévő kérdések és a válaszok nem teljesen az ő esetét fogalmazzák meg.

Nekem nem fájnak ezek, sokszor akár 5-ször is leírom ugyan azt, ha már unom, meg sem nyitom a kérdést.

2010. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!