Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumisüvegeket és cumikat...

Cumisüvegeket és cumikat lehet mosni mosogatógépben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a cumisüveg üveg részét szoktam,magát a cumi részét azt nem,azt csak szivaccsal mosom el... Én olyan büdösnek és kicsit olyan zsírosabbnak éreztem,ezért inkább azt kézzel mosom el...
2010. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam, ha épp beindítom a mosogatógépet, akkor mindig bedobom. De az esetek nagyobb részében kézzel mosom el. A cumirész is kibírja a mosást, nekem 70 fokon megy. De ezek a cumik bírják a 100 fokot is...
2010. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem mostam mosogatógépben, de anyukámnál van gép, és ő berakta őket mindig. Nem lett semmi bajuk, asszem az Avent cumisüvegekre rá is van írva, hogy lehet ott mosni. Amúgy is muszáj nekik kibírni, mert én kezdetben kifőztem őket, és azt is lehet, akkor a mosogatógépet is bírni kell nekik.
2010. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár a papírja kifejezetten úgy írja az üvegeknek, hogy mosogatógépbe ne tegyük egy alkatrészét sem, mert kárt tehet az anyagában a mosogatószer, én szoktam. Nem lett baja eddig egyiknek sem. De 10 esetből 8-szor inkább kézzel mosom el.
2010. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!