Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől függ hogy egy férfi...

Mitől függ hogy egy férfi mikor akar gyereket? Férfiak, ti mikor éreztétek magatokat készen a gyermekvállalásra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanattól, mint a nőknél. Egyszercsak jön egy érzés.
2020. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom,35(lassan36) évesen sem érzem úgy.
2020. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Most megkérdeztem a férjem, azt mondta, hogy gondolatban mindig is nagy családot akart, de amikor összejöttünk, akkor realizálta, hogy 1-2 éven belül szeretne édesapa lenni.
2020. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem 34 éves volt mikor mondta hogy akar gyereket.
2020. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Az én férjemnek már van egy gyereke az előző házasságából. 26 éves volt mikor született.

A közös gyerekünk születésekor 43. 37 volt mikor összejöttünk, akkor mondogatta, hogy meg 40 előtt szeretne egy gyereket de előtte még meg kellett építeni a házunkat meg összerázódni anyagilag. (Ex vitt mindent, mint a piros 7-es) úgyhogy végül így alakult. 2 évre a megismerkedésünkre esküvő, de ekkor a ház még nagyon kezdetleges állapotban volt, idén lesz a 4. házassági évfordulónk és 4 hónapos a baba.

2020. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!