Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig normális az, hogy egy...

Meddig normális az, hogy egy férfi elutasító a gyermekvállalással szemben?

Figyelt kérdés

Párom 21 lesz nyáron, de még csak beszélni sem hajlandó a gyerekekről, annyira.. irtózik tőlük. Most ez csúnyán hangzik, de jobban nem tudom megfogalmazni.

Néha, amikor mégis hajlandó erről kommunikálni, akkor mondja, hogy egyszer szeretne, de max egyet. Szerinte nem tudna a csecsemőkkel meg a kamaszokkal bánni, de azt vája, hogy 4-12 éves kora között mi mindenre meg lehet őket tanítani, egycsomó jó programot is felsorolt, amiket szeretne majd csinálni a 4-12 éves gyerekével.... Meg a gyereknevelési elvei is tök korrektek.


Azért fura az egész, mert egy érett, felelősségteljes fiatalemberről van szó - minden más témában kiválóan meg tud nyilvánulni, de a gyerekvállalás abszolút elutasított nála.

Nyilná még nem is aktuális, de azért már nem vagyunk gyerekek. Én olyan 25-28 éves koromban már szeretnék gyereket.


2016. jún. 4. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
21 évesen még nagyon is gyerekek vagytok. Abból is látszik, hogy már most "számon kérnéd", holott a te vágyad szerint is csak 7-8 év múlva esedékes. Hagyd már lógva azt a gyereket (=párodat)!
2016. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
egy érett felelősségteljes srác 21 évesen elutasító gyerektémában! ez a normális! és egészen addig normális az elutasítás, míg nem szeretne gyereket!
2016. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
21 évesen teljesen természetes, hogy nem a gyerekvállalás körül forognak a gondolatai. 5-6 év múlva vagy később lehet, hogy teljesen másképp áll majd a témához.
2016. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nekértem számon, csak érdeklődtem vdidegen emberektől, hogy esetleg ők tapasztaltak-e ilyet. Neki egy büdös szóval nem említettem :)


És én nem arról beszélek, hogy nézegessen kisbaba ruhákat, hanem, hogy normális-e, ha valaki elutasítja a csecsemőket, kamaszokat.


Mellesleg, pont úgy szólt a kérdésem, hogy MEDDIG normális, tehát egy szóval sem mondtam, hogy szerintem ez abnormális.


Nem értem, hogy miért kell rögtön letámani, kioktatni. Szerintem egy normális kérdés volt...

2016. jún. 4. 16:27
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

10-15, de akar meg 20 vagy annal tobb evig is normalis.

20 evesen az a normalis, ha fraszt kap a tematol. Meg folosleges is beszelni rola, ha amugy is csak 5-8 ev mulva akarsz gyereket. Fiatalok vagytok.

2016. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2,3,5. válaszoló köszönöm a normális hangnemben adott, hasznos választ!
2016. jún. 4. 16:28
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Normális. 30 körül szokott megjönni a kedvük.
2016. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyban egyénfüggő is, hogy ki milyen életkorban kezd vágyni gyerekre. Általánosítani lehet, de nincs határ, hogy eddig normális az elutasítás, utána meg nem.
2016. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 32 évesen lett apa, de 29 évesen jött el az igazi vágy nála, amikor azt mondta, h igen, most már szívből örülne, ha lenne gyereke.
2016. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyedi a pasiknál is, hogy ki mikor szeretne vagy szeretne-e egyáltalán.

Az is normális, ha nem akar soha gyereket. Ez nem kötelezően teljesítendő dolog.


Az én párom már kamasz kora óta erről álmodozik, mint a lányok az esküvőről. :D

Most 28 éves de már 3 éve mondogatja, hogy már nagyon szeretne, csak a feltételek hiányoznak egyelőre. Nálunk én vagyok 23 és frászt kapok a témától. Szeretnék gyereket majd, de nem most. Hogy mikor fogom úgy érezni, azt nem tudom előre.

2016. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!