Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szülés után legalább 1...

Akinek szülés után legalább 1 évre jött meg, erős volt vagy gyenge a vérzés? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
Babám 13 hónapos, 2 napja jött meg elöször,de olyan gyengén és inkább barnás szinü. Olyan,mint a rendes mensi utolsó napján szokott. Másnak milyen volt az első?
2010. júl. 29. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hónapra jött meg. Az első nekem is csupán barnás és gyenge volt, szinte nem is mensi volt. 3 napig tartott. Azóta már rendszeres, de továbbra is csak 3 napig tart, de már rendes vérzés az első 2 nap, a harmadik csak barnás... Ja! Ami még változott: lány koromban nagyon görcsöltem minden mensikor, aztán az első szülés után elmúlt... most ismét borzalmasan tud görcsölni az első napon :(
2010. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11 hónapra jött meg, az első nekem is ilyen volt, aztán másodikra behozta:( Mint valami rossz horror:S 10 napig tartott.
2010. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 hónapra jött meg, 5 napig tartott, nem fájt semmim, nem görcsöltam, kicsi vérzés. Előtte sok vér volt, főleg az 1-2.nap és nagyon fájt a hasam.
2010. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
görcsöltam = görcsöltem
2010. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!