Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pecsételő vérzés a szülés...

Pecsételő vérzés a szülés után négy hónappal normális?

Figyelt kérdés

Én eleve 10 hétig véreztem a szülés után 6 helyett! Sajnos töredezetten vált le a méhlepényem ezért altatásban megkapartak! Már két orvosnál is jártam, mert csak pár hétre múlt el a vérzésem, és most ismét van, de nagyon minimális, barnás-véres! Van hogy napokig semmi, aztán meg ilyen erősebb mensi szerű göcsök kíséretében ismét előjön! Az egyik orvos beutalót adott a kórházba kaparásra, ott meg azt mondták nem kell műteni, mert ez normális!

Más is járt már így?


2009. máj. 18. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szoptatsz még,és úgy vérezgetsz,vagy rendes fogamzásgátlót szedsz,és úgy?

Azért kérdezem,mert én akkor véreztem így össze-vissza,mikor elkezdtem a rendes fog.gátlót szedni,és nem állt be rossz volt a gyógyszer,gyenge volt.

De mivel neked szülés után is sokáig gondod,volt,szerintem kérdezz meg egy harmadik orvost is,azért ne kaparjanak feleslegesen.Volt UH is?

2009. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, még szoptatok! Szedtem fogamzásgátlót, de csak egy hónapig,a 8 héttől, és csak azért mert azt remélte az egyik doki, hogy az elhúzódó vérzés oka hormonális eredetű és akkor az majd beállítja a dolgokat és elmúlik, de sajnos nem múlt el attól sem! Akkor mentem el magánorvoshoz, ő csinált ultrahangot és azt mondta hogy van egy méhnyálkahártyacsomó a méhembe és abból vérzek! Kaptam méhlazítót, méhösszehúzót és vérzéscsillapítót! Ettől elmúlt kb. 3 hétre, aztán elkezdtem újból vérezgetni! Akkor visszamentem. Először azt mondta biztos a mensim jön meg, de akkor már 1,5 hete vérezgettem úgyhogy inkább és csinált egy másik uh-ot, és azt mondta hogy nem is méhnyálkahártya csomó, amit a múltkor látott, hanem valami "idegen anyag" és adott beutalót a kórházba kaparásra! Viszont ott is csináltak egy uh-ot és ott azt mondták, hogy minden rendben, ez nem idegen anyag, hanem a méhnyálkahártyát látta a dokim és az normális hogy ilyen szoptatás alatt! De tényleg normális 4 hónappal a szülés után vérezgetni!?? Másnál is előfordult már ilyen??
2009. máj. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!