Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kik azok a youtuber anyukák...

Kik azok a youtuber anyukák akik rossz példák lehetnek a kismamáknak? És miért gondoljátok így?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Az összes. Nem is nézek egyet se.
2020. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azok a nagycsaládosok, lásd pl. Szentjobbi Kriszta, akik úgy adják elő a dolgokat, mintha a sok gyerek szép házzal bárki számára elérhető lenne, mert ezzel rossz érzést kelthetnek a szintén nagycsaládra vágyó átlagemberben, akinek nincs tehetős férje/családja, aki megteremtené számukra az anyagi hátteret az ilyen sok gyerekes léthez.
2020. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vica
2020. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Tucsi, a legrosszabb
2020. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolom, hogy egy influencer bárkinek is jó példa lenne. Legyen itt most akármelyikről szó.
2020. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha helyén tudod kezelni, amit látsz nem lesz se jó se rossz példa.

Ők ebből élnek, hogy mutogatják magukat, egy csomó dolguk szponzoros, a képek sokszor túl vannak szerkesztve, turbózva.

Azzal az erővel a GYK is lehetne rossz példa, mert itt is van hogy valaki előadja magát, tipikus sztorik: xy babakocsi alatt minden xar, xy márkájú kisruha alatt minden vacak és minden ilyen lényege, hogy nem adod meg a legjobbat a gyerekednek. Bezzeg ő. Na most a youtube és insta ugyan ez csak vizuálisan.

Mint írtam kezeld helyén, és nem lesz rossz példa. Oké, mondjuk azt is megértem akinek ez nem megy, mert csak elkeseríti, de akkor meg inkább nem szabad ezeket nézni.

2020. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Dori te vagy az? XD
2020. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

"Nem gondolom, hogy egy influencer bárkinek is jó példa lenne. Legyen itt most akármelyikről szó."


Ez teljesen igaz, éppen ezért szomorú hogy emberek százezrei követik ezeket az ingyenélőket, és ezáltal tartják el őket.

2020. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Fu a legtöbbről leiratkoztam amióta megszületett a gyerekem. Szinte az összes olyan anyuka irritál aki elöadja hogy milyen szipi szupi habostorta 2-4-5 gyerekkel az élet. Táncikálnak a nappaliba, csodaszépen beallított fotókat raknak ki Noémi aki egy fiatal lány, tökéletesen beallított fotókkal, a gyerekeknek mindig a legszebb mosolyát látni, tökéletes lakással férjjel autóval stb. Huszonévesen kíváncsi lennék hany ember teheti ezt meg hogy nonstop a gyerekkel foglalkozik. Az említett Kriszta (bocs a neveket nem tudom) aki 5 gyerekkel a nappaliban táncikál. Aha. Hat örülök ha valaki ezt beveszi :D

Szerintem a hétköznapi embernek másabb ennél az élete. Nem mondom hogy nem kéne őket követni. En nem teszem, mert rájöttem hogy nem az en valóságom, és nem érdekel az előadás, és a szerep amit az instán előadnak (szinte az összes insta anyukáról így vélekedem)

2020. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Pixyre
2020. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!