Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi ennek a...

Szerintetek mennyi ennek a megállapításnak az igazságtartalma?

Figyelt kérdés
Miszerint minden olyan férfi, akinek 2 vagy esetleg annál több nőtől van gyereke, az 1 vagy több férfitársát fosztja meg a gyermekvállalás lehetőségétől. Igaz, van benne igazság, ferdítés, vagy teljesen hamis?

2020. máj. 31. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nincs, mivel sokkal több nő akar gyereket, mint ahány férfi. Ha egy férfi valóban akar gyereket(úgy értem nem csak rábólint,mert tudja, hogy a párja szeretne), talál olyan nőt, aki szül "neki". Ha nem talál, az nem az említett többgyermekes férfiak miatt van.
2020. máj. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez kb. akkora baromság, mint az a szintén elmés teória, hogy minden szingli lány megfoszt egy férfit a párkapcsolat örömeitől... Ezek a dolgok csak elméletben működnek.
2020. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Baromsàg


Ismerek olyan nőt, akinek 4 gyereke van 4 apától..

Tehát itt bukik a dolog

2020. máj. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a többiekkel, ez egy baromság.
2020. máj. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semennyi valóság alapja nincs.
2020. máj. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
25%
Olyan változatot hallottam, hogy ha egy férfinek 2 gyereke van, ott nagy esély van rá, hogy az egyiket nem is ő nemzette, de nem tud erről (kivéve ha tud). Vagy így van, vagy nem. A vagy a biztos.
2020. máj. 31. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem a gyerekről fosztja meg, hanem egy normális családtól. És nem csak a férfit hanem a gyerekeket és saját magát is, és a jövőbeli parjaikat is.
2020. máj. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez így globálisan nem jön össze. Mert ez csak akkor igaz, ha azt feltételezzük, hogy a nőknek mindig csak egy apától van gyerekük. Anyámnak 3 van 2 apától pl. De a legtöbb elvált szülő, ha nem túl idősek alapítanak új családot is. Szoval az biztos nem igaz, hogy mindegyik megfoszt egy másikat.
2020. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
Ez nettó baromság, előttem leírták már, hogy miért.
2020. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!