Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszező anyukák, ha...

Teszveszező anyukák, ha kaptok egy leírásnak egyáltalán nem megfelelő terméket, és visszakülditek, kinek kell kifizetnie a postaköltséget? Annak, aki hibázott, vagy annak, aki megvette?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is jártam már így, de az értéke miatt egyáltalán nem vesződtem azzal, hogy vissza küldjem. Ha viszont olyan értékű lett volna, aminél már nem hagytam volna annyiban, akkor először írtam volna az eladónak, hogy elégedetlen vagyok és szeretném, ha az ő költségén visszavásárolná a terméket. Ha ezt nem teszi meg a teszvesz-eseknek írnék, hogy mi lehet itt a megoldás...
2010. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen annak kellene aki hibázott!
2010. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, elég nagy összegért vettem egy újszerűnek hirdetett, valójában használhatatlan terméket, ráadásul a postaköltség sem 200 Ft volt(: Én már annak is örülnék, ha legalább az egyik postakötséget, (a visszaküldést) kifizetné. Más is járt már így?
2010. júl. 30. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:

A teszvesz nem biztos, hogy bármit is tesz, volt olyan eset ugyanis, hogy egy babkocsi aukcióját megnyerte a barátnőm de nem adta oda neki az eladó.Megkapta a negatívat természetesen.

Aztán a kedves eladó pár hét múlva eladta másnak a kocsit...

2010. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A teszvesz szerintem sem tesz semmit, én csak arra lennék kíváncsi, mások szerint kinek kellene a postát fizetni ilyen esetben?
2010. júl. 30. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

neki illene, de valószínű nem fog illedelmeskedni:(

de lehet utánvéttel is feladni nem? akkor ő fizet átvételkor, ha nem, akkor visszaviszik neked. de nem tudom, hogy ez esetben végülis nem neked kell-e kifizetni mégis.

negatívat neki mielőbb, másokat ne verjen már át!

2010. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!