Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tesz-veszes anyukák! Licitálta...

Tesz-veszes anyukák! Licitáltam valamire, amit elvileg 2 forintért megnyertem. Most akkor lényegében csak a postaköltséget kell fizetnem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2010. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ha 1 így pár forintokért nyerek valamit, akkor azt hozzáadam a postaköltsghez. Pl.posta 140 Ft+ ruha 2 Ft, akkor 142 Ft-ot utalok át.
2010. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen a posta költsége + a 2ft.
2010. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha bemész egy bankba befizetni, akkor a két forintot lefelé kerekítik, vagyis lényegében valóban csak a postaköltséget kell fizetned. Kerekítsd fel 5 forintra, és úgy fizesd ki:)
2010. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is felkerekítem 5 Ft-ra. Mit nyertél?:)
2010. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy kantáros nacit. De hogy éri így meg az eladónak? Jobban járna, ha leadná valamelyik Vöröskeresztnél. Vagy előre nem lehet tudni, mire lesz nagyobb érdeklődés és ezért megpróbálja, hátha fellicitálják? Ha meg becsúszik ilyen 2 forintos licitvég, akkor ez van?
2010. máj. 31. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor sajnos ez van. Neki már nem kell, és mivel nagyon sok ruha van fennt és olcsón, ezért úgy vannak vele, viszik amennyiért viszik. Én a múltkor 1 ft-ért vettem egy együttest, de 1ft + posta helyett 300at utaltam + posta. Nagyon jó állapotú volt, márcsak ezért is.
2010. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!