Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hónapos lány babának milyen...

6 hónapos lány babának milyen ajándékot vehetnék?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem értek a babákhoz. A koronavírus miatt eddig nem tudtam meglátogatni a testvéremék gyerekét, aki most lett 5 hónapos. Szeretnék neki valami meglepetést vinni. Valami játékot. Segítenétek, hogy 6 hónapos kortól milyet érdemes?
2020. jún. 8. 08:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
21%
Ruha
2020. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Olyat ami színes,csörög,zörög vagy zenél. És nem tudja lenyelni,mert ilyenkor mindent a szájukba tesznek. Szerintem a játék ajiba jobb mint a ruha vagy a pelus,popsitörlő. Az anyának ajándék inkább,nem a babának.
2020. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves első, azt hittem érthetően írtam. Valamilyen játékot szeretnék vinni!

Annyi ruhát kaptak, hogy kb. 1 éves koráig biztosan nem kell venniük.

2020. jún. 8. 08:27
 4/16 A kérdező kommentje:
2 Esetleg valami konkrétumot tudnál linkelni? Tényleg nem értek ezekhez a dolgokhoz. Nézegettem webshopokat (rendelni szeretném), de csak belezavarodom a rengeteg mindenbe. Örülnék, ha valaki tudna olyat mutatni, ami nekik bevált, és nagyon szereti a baba. :)
2020. jún. 8. 08:29
 5/16 A kérdező kommentje:
Például ezt is néztem, de nem korai ez egy ilyen kicsi babának? [link]
2020. jún. 8. 08:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Kislányom most 6 hónapos, szereti a labdákat, puhakönyveket (fürdőskönyv), kádba való pancsolós puha játékokat :)
2020. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Ez a kutya borzasztoan tul van arazva szerintem. Ennyibol tobb mas, ertelmesebb dolog is kijon.
2020. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Kislányom egy Fisher Price tanuló asztalt kapott ajándékba 7 hónaposan. Nagyon sokáig szerette.

A másik nagy kedvenc egy szintén FP tanuló házikó volt.

Újonnan borzasztó drágák, de mi megbeszéltük a családdal, hogy nem baj, ha használt, de jó állapotú, így sok ilyen szuper játékot kapott.

2020. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
5%
Az anyjáéknak adnék kupont, oszt' vegyék meg ami kell.
2020. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
FP zenélő tabletet kapott 6 hónaposan. Akkor is lekötötte egy darabig,de akkor még én nyomkodtam neki. Most 7 hónapos már nyomogatja és nevet. De ez a kutyus is tetszene szerintem neki.
2020. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!