Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bunkó a férjem vagy én vagyok...

Bunkó a férjem vagy én vagyok hisztis?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kisfiunk és lehet én vagyok eltájolva, de jól esett volna, ha a férjem vesz valami apróságot anyák napjára. Mikor szóba hoztam értetlenül nézett, hogy hát, neki ez eszében sem volt, a gyerek még azt sem tudja mi az az anyák napja stb. Őszintén szólva kicsit szomorú vagyok, mert sokszor ilyen figyelmetlen pl.volt mikor anno a nőnapot is elfelejtette, mert abszolút nem izgatják ezek a dolgok. A saját anyukájának sem vesz semmit ilyenkor, nekem kell noszogatni, hogy legalább hívja fel. Ez nem ellenem irányul meg egyébként jó apa, csak ilyen szinten nem érdeklik ezek a dolgok. Szerintetek ez nem bunkóság? Nyílván ez legyen a legnagyobb problémánk, de akkor is zavar kicsit.
máj. 5. 14:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
36%

Miért, te vagy az anyja?

Ez az anyáknapja... mindenki felküszönti az anyját. Nem a feleseget, párját.

Nálunk van 2 gyerek, eszembe se jutot soha, hogy ferjemtől varjak ajándékot.

Most, hogy ovisok, készitenek nekem.

Ugyan igy nem értem azt sem, hogy a mamát minek köszöntetik a gyerekkel. Nem mamák, hanem anyák napja

máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
57%
Nem bunkóság, te vagy hisztis
máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
34%

Két gyerekem van, de én el is felejtettem, hogy anyák napja van.

Nekem minden nap örömet tudnak okozni a gyerekeim, (10, 2 évesek) nem ajándékkal, hanem a viselkedéssel, az öleléssel, azzal hogy a fiam azt mondja nekem, hogy csodálatos anya haja(meg csak két éves, és mégis ilyet mond nekem)a lányom, hogy meglepetesbol elmosogat vacsora utan..szóval nálunk minden nap anyák napja van 🥰

máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
62%
Nekem azt mondta a férjem, hogy neki nem az anyja vagyok :D Annak én is ellene vagyok, hogy a gyerekünk nevében vegyen valamit, majd kapok a gyerekünktől, amikor akkora lesz, hogy már érti. Nekem tökre nem hiányzott/hiányzik.
máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
81%

Az enyém 6 éves.Tanultak az oviba verset, de nyilván nem a gyerek vette meg az ajándék virágot, hanem az apja..amúgy onnantól, hogy megvolt a gyerekünk minden évben kapok virágot. Tarjuk a fiúk napját is, olyankor apa kap kis ajándékot, azt is én veszem a gyerek meg odaadja. Oviba is csinált az összes fiúnak ajándékot(mondjuk szegény előtte hetekben beteg volt így ráért, elment vele az idő)

Nők napját, névnapot viszont rendszeresen elfelejtjük, utóbbit oda vissza:D

Ha valakinek van rá igénye, akkor miért ne kaphatna? Függetlenül attól hogy a férj veszi meg a gyerek nevében?

máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
12%

Okosban kell megoldani. Kinézel magadnak valamit, mondod az uradnak, hogy az neked kéne, és akkor le van tudva az anyák napja. Az ember megveszi, te meg azt kaptad, amit akartál. 😀 Kb az összes ünnepnél így csináltam. Volt, hogy, férjem küldött el, hogy vegyek magamnak valamit, itt a kártyája. Bár anyák napjára pont nem vártam el semmit, 5 év alatt 1x kaptam virágot úgy, hogy kettesben elmentek a gyerekkel "sétálni", és vettek. Most viszont már felköszönt egyedül a gyerek. Ez többet ér, mintha a férjem rendezte volna a dolgokat.

Összességében azt mondom én is, hogy hisztis vagy. Jól működő párkapcsolatban ezt bárhogy meg lehet oldani, nem nagy gond. És valóban nekem nők napja van. Majd a gyerek felköszönt, ha már fel tud.

máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
69%
Az én férjem fontosnak tartja az ünnepeket xa hagyományokat. Mikor pici volt szedett a kertből virágot és együtt adták oda. Most ovis, segített neki virágot szedni és rajzolt nekem, de mivel 4 éves, emlékeztette rá, hogy ma van anyák napja. Ez annyira alap. Én pedig anyumnak vittem ajándékot és a kisfiam is készített neki saját kezűleg, sőt még az én mamának is. Ők mind anyák, akiket szeretünk. Az se a gyerek felelőssége hogy az apát felkoszontse szülinapján, de együtt készítünk tortát, diszitunk stb.. Ezek még jobban osszehoznak minket, meg tanul örömet okozni, figyelmesnek lenni és ehhez két szülő kell, aki megtsnitja erre. Ha már a szülők is szarnak mindenre, nem tisztelnek semmit, még a csaladtagokra sem figyelnek, mit várunk a fiataloktól.. Persze, hogy ma már érdektelen mindenki mindennel és mindenkivel szemben... Mert így vannak nevelve.
máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
67%
*nem nők napja. Átírta a teló...
máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
53%
Akinek a férje ennyire érdektelen ezzel és ilyen szöveggel jön hogy te nem vagy az anyám.. Fel se merül benne, hogy neked milyen jól esne ez a plusz figyelmesség és nem is érdekli, az baromira szeretheti a párját nem mondom.. Meg az is, aki oda adja a kártyáját hogy vegyél valamit magadnak. 0 energis6es idő befektetés.. Gratulálok, szép és értékes kapcsolatban éltek, jó példa a gyereknek.
máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
50%
Felnőtt nők miért vergődnek mondva csinált napokon?
máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!