Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alma névről mi a véleményed?

Alma névről mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Varga vezetéknévhez, második név Bella lenne.

2020. jún. 9. 18:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%

Mire jók ezek a kamu kérdések? Szerintem ugyanaz a kérdező, aki a múltkor állítása szerint 4-es ikreket várt, aztán hirtelen meg is szülte őket. :D

Szerencsére a magyargyalázós kommentjét már törölték.

2020. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
Én második névnek adnám az Almát, elsőnek a Fahéjat: Varga Fahéj Alma
2020. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Az a véleményem, hogy nagyon körte.
2020. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
34%
Inkább Varga Dalma Rellát ajánlanám; szerintem jobban összecseng; én írtam már korábban választ, de szerintme ezt még nem írtam; most nem kerestem meg. Nem ismerek ilyen nevűt, ezt most találtam ki; hogy pl mondjuk Vargához Alma helyett Dalma gyönyörű; és ha már Bella akarna lenni a második, akkor abból meg vegyünk el egy betűt; nézem, Ella nem jó, nekem az kicsit pl snassz; úgyhogy valami mást kéne kezdeni azzal a B-betűvel; és akkor kitaláltam, hogy Rella; de egyébként már létezik ez a név, és szerintem szép is.
2020. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!