Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az újszülött születési anyakön...

Az újszülött születési anyakönyvi kivonatát kiküldik vagy nekem kell elmenni érte?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Kérdezd meg a kórházat. Nekünk ott adták át 2016ban. Csak a távozás után 2 nappal.

Egy vidéki kórházban pedig minden cuccért személyesen kellett elmenni a kormányablakba.

2020. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi vidéken lakunk es a kórházban adták ki
2020. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Cegléden szültem, mindent postán kaptam meg.
2020. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem nekem kell bemennem a területileg illetékes önkormányzathoz, felhivom majd őket.
2020. jún. 17. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Szintén vidéken (Győr)szülés után 1 héttel a kórházban adták ki.
2020. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vidék: postán küldték.
2020. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 külön kórházban szültem a gyerekeim


Egyiknél a zárójelentés kiadásakor be kellett menni az irodába


Másiknál pedig egy másik épületbe kellett menni 3 nap múlva

2020. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor én szívtam így még. Két éve be kellett mennem a lányom anyakönyvi kivonatáért. Most hívtam a 1818-at a hölgy azt mondta ki kellene küldeniük postán de sajna nem mindenki teszi...

Szóval megint mehetek be csak azt nem értem miért olyan megerolteto nekik. Anyuka rohangáljon vagy apa vegyen ki ezért egy szabadnapot...

Minden esetre köszönöm a válaszokat

2020. jún. 17. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Sote 1en szültem. Ők elkuldtek a 8 kerületi hibazalba hogy megszuletett a fiam, amikor távoztunk a kórházból megkaptam. Postán a taj, adó kártyát. Lakcimert bekellett mennem. Tavaly volt ez
2020. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron a gyerek születése után 1 héttel kell menni az önkormányzathoz érte. A lakcímkártyával együtt adták oda.

Szerintem ahány hely, annyi szokás. Nekünk azt mondták ezt semmiképpen nem postázhatják.

(Taj, adókárty postán jött)

2020. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!