Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezen a teszten látható második...

Ezen a teszten látható második csík?

Figyelt kérdés

[link]


Én nagyon nagyon halványnak látom. Nem tudom, hogy hanyadik dpo. Anno kislányom is később foganhatott,mert csak 1 héttel később lett pozitív a 10-es teszt. A ciklusom 28-35 napos szokott lenni. Most tartok a 34. napon. Volt már több vetélésem, ezért nem akarok megint így járni.



2020. jún. 19. 10:44
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon sajnálom! 😭😭
2020. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Na lányok sajnos nem úsztam meg egy sima vetéléssel. Ikrek lettek volna,az egyik ugye elment méhen belül,de ugye egyre erősebb lett a teszt ugyanúgy voltak terhes tünetek,egyre jobban fájt minden, aztán elmentem orvoshoz és megállapította, hogy van egy méhen kívüli terhességem is...

:( Jelenleg most azon vannak az orvosok, hogy ne kelljen műteni,mert nagyon pici még és van rá esély, hogy felszívódjon,kilökődjön magától. Jövő héten lesz a következő uh, ahol valószínűleg így vagy úgy véget ér a történet.:( Nagyon remélem, hogy nem kell kivenni a petevezetékem.

2020. júl. 10. 17:34
 43/46 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nekem is volt egy méhen kívülim márciusban és kivették a petevezetéket.
2020. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Kitartást ebben a nehéz időszakba és csak fel a fejjel!
2020. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nagyon sajnállak, majd irj hogy alakult a dolog.. 😭
2020. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megmaradt a petevezetékem,de csak mostanra szívódott fel. Nem kellett műteni, viszont ez annyira megviselt minket, hogy nem valószínű, hogy még egyszer be merem így vállani.
2020. aug. 24. 09:49
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!