Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biztonságos jelenleg észak...

Biztonságos jelenleg észak Olaszországba menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Van egy lehetőségünk, de nem tudunk dönteni.
2020. jún. 25. 11:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Babával gondoltam, azért írtam ebbe a kategóriába..
2020. jún. 25. 11:49
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Miért pont oda? És igen, még veszélyes! Nem is értem ki gondol ilyenkor külföldi nyaralásra? Főleg babával!
2020. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Pont Észak-Olaszroszágba nem mennék jó szívvel most.

Amúgy alapból nem értem, a külföldi nyaralás olyan országba, ahol kevés fertőzött van, mitől kockázatosabb, mint egy balatoni szálloda, ahova ugyanúgy jönni fognak külföldről is.

2020. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Mielőtt rábólintanál nézz utána, hogy milyen feltételekkel tudnak fogadni a szálláson, nehogy meglepi legyen. Közösségi terek, medence használat, maszk használat, stb. Mi olyan feltételeket kaptunk a szállásadótól, hogy nem indulunk el, pedig az Közép-Olaszo.
2020. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

3

Azért így is jóval több fertözött van ott mint itthon.

2020. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát én biztos nem mennék. Miért nem jó nektek idén a Balaton?
2020. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Oda most biztos hogy nem mennék. Ott még elég nagy a fertőzöttek száma.

Max valami olyan országba ahol hasonló vagy kevesebb pl Horvátország.

Babával teljesen kizárt h ebben a helyzetben külföldre menjek.

Igazából a vírus miatt, ha valahol több fertőzöttet találnak, ami ugye bármikor előfordulhat,bármelyik ország bármikor lezárhatja a határát, vagy karantént rendelhetnek el.

Ez az igazi rizikó most, nem is feltétlenül az, hogy elkapod a vírust. Az elmúlt 1 hétben NÉmetországban is találtak új vírusgócot, illetve Szlovénia pár ország előtt újra lezárta határát.

Ilyen szempontból jobb belföldön nyaralni idén, főleg babával.

2020. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én sehova nem mennék jelen helyzetben...még a Balatonra sem, főleg nem babával.
2020. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%

Igen, lezárhatja a határait, de azért ez nem úgy működik, hogy a következő percben lezárják és nem mehetsz haza.

Én Olaszországba nem mennék az idén, de máshova, ahol nincs sok beteg igen, a legtöbb helyen most nincs sok turista, nem kell egymás hegyén-hátán lenni. Ellenben Balatonra pl. biztos nem mennék, ott tömve van minden strand, a szabályokra se nagyon figyelnek.

2020. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
Akkor már délen sokkal biztonságosabb
2020. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!