Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észak-olaszországba költözök...

Észak-olaszországba költözök pár hét múlva,21 hetes vagyok kisfiam lesz. Nevekbe gondolkodok, a pici itthon fog születni de kint fogunk élni igy olyan nevek kellenek amiket kint is megjegyeznek könnyen, ötletek?

Figyelt kérdés

Levente tetszik nagyon,nemtudom mennyire tudják kimondani az olaszok,illetve ismerősöm mondta a Marcell-t hogy az olasz név,nemtudom még szoknom kell..

Valakinek más ötlet?!


2016. szept. 26. 10:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Márk, az olaszok tudják majd előszeretettel Marconak becézni, jómagam is Márk vagyok. :)
2016. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk van a családban de imádoom a nevet <3
2016. szept. 26. 10:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Mario
2016. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is kisfiam lesz, hasonló cipőben vagyunk. A Levente nekünk is tetszik. Amiben még gondolkodunk, az a Dániel. Bármelyik országban könnyen kimondható, a Dani nagyon tetszik nekem.

Mi szeretnénk második névnek valami nagyon magyar nevet adni. Talán Örs?

En kint fogok szülni, azt hiszem, a második nevét fel kell majd írnom egy papírra, hogy a szülésnél normálisan regisztrálják :))

2016. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a Brúnó néven gondolkodtunk, de az első kisfiam Olivér, ami szintén nemzetközi.
2016. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Dani is van a családban :D

de ha nem öcsémet hivnák igy akkor esélyes lenne :)

2016. szept. 26. 11:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is olyat adnék, ami majdnem ugyanolyan ott is. Márk, Máté, Albert, Donát, Dániel, Viktor, Alex
2016. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olivér, Martin, ezek nemzetközi nevek pl.
2016. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Áron, Noel, Ádám, Márk, Milán, Alex, tehát bármi, ami nemzetközi... vagy nemzetközisége ellenére van olasz megfelelője: pl Ferenc (Francesco), Pál (Paolo), Henrik (Enrico)
2016. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi is Eszak-Olaszorszagban elunk.A fiunk Lucio, a lanyunk Lilla.Ha jol ertem a te ferjed magyar, szoval a Mark (Marco) pl. tokeletes.Nekem tetszett az Enrico is, de magyarul a Henrik nem jon be.A Levente es a Marcell is szep.En a Marcell-t adnam (Marcello).
2016. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!